מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן בעוצמה בינונית וטעים במיוחד

ביג וורק (Big Wreck) הוא הכלאה בין זן האינדיקה ביג באד המתאפיין ביבול גדול לבין טריין ראק (Trainwreck) שהוא סאטיבה אינטנסיבית. אבל למרות השם המאיים שלו (הרס גדול), זהו פרח שמשרה היי נעים ונינוח. תכולת ה- THC של ביג וורק (Big Wreck) היא בין 17% ל- 20% עם תוצאות מעבדה שהגיעו עד 27%.

לזן ביג וורק (Big Wreck) עלים ירוקים כהים בגודל בינוני וניצנים גדולים וצפופים בצבע ירוק בהיר. הפרחים מכוסים בשיער כתום ומצופים בשכבה עבה של קריסטלים. בלוטות השרף גורמות לפרחים להיראות כמעט לבנים מרחוק ומעניקות להם מרקם דביק מאוד. הארומה בעלת עוצמה של בואש ואדמה, וכאשר גורסים את הפרחים הצפופים מאד מופץ ניחוח מפולפל של תבלינים. העשן החלק של Big Wreck קליל יחסית בריאות עם חמיצות מעט לא נעימה בנשיפה. אם חשוב לכם לא להתבלט, מומלץ לנקוט זהירות עם זן זה, שכן העשן עשוי להיות חריף מאוד.

הזן משרה באז נעים ומתון של כשעה וחצי עד שעתיים. ההשפעה של Big Wreck מתגברת לאט, ומתחילה בראש. תחושה של נינוחות מושלמת היא תופעת שכיחה, ומשתמשים בדרך כלל שמחים להיות עם חברים ולחלוק את התרוממות הרוח והאופוריה שלהם עם כל מי שבסביבה. זוהי תרופה יעילה בשעות היום לחרדות, כאבי ראש, נדודי שינה, מתח, בחילות וכאבי שרירים ומפרקים.

ניתן לגדל את ביג וורק (Big Wreck) בפנים או בחוץ, אם כי גידול מוצלח בחוץ דורש אקלים חם ולח למחצה עם אור יום ישיר באופן עקבי. לצמח זה תקופת פריחה של 7 עד 8 שבועות והוא מניב יבול ראוי.

אם אתם מעוניינים בגירוי מוחי ומצב רוח חברתי במיוחד לצד הקלה עמוקה של ענייני הנפש והגוף, Big Wreck הוא בהחלט בשבילכם.

כתבות נוספות

כלי נגישות