מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אמריקן דרים Adr

אמריקן דרים – American Dream

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

אמריקן דרים (חלום אמריקאי – American Dream) הוא זן קנאביס היברידי שפותח על ידי חברת Sensi Seeds. השם נובע מהערה של אחד ממפתחי הזן על מגדלים שעובדים עם צמחים ספציפיים לאורך תקופות ארוכות כדי לנסות לשפר את הדור הקודם, בדומה לרעיון המקורי של "החלום האמריקאי".

הזן פותח על ידי שילוב הגנטיקה של זן אינדיקה אפגני, סקאנק מס' 1, סאטיבה ג'מייקנית וסאטיבה מהוואי. התוצאה היא זן היברידי דומיננטי באינדיקה המספק השפעה מוחית יחד עם היי גופני מרגיע.

לאמריקן דרים (American Dream) יש טעם חריף של אדמה שנשאר בפה הרבה זמן. הוא משרה השפעה אופורית שמעניקה התרוממות רוח, אנרגיה ויצירתיות. ההשפעה שלו אינה חזקה במיוחד, ולכן הוא מהווה בחירה טובה לשימוש בשעות היום.

תכונות אלה גם הופכות אותו לבחירה מצוינת עבור המתמודדים עם מתח או כאבים כרוניים. יש גם משתמשים המעידים כי הוא יכול להקל על דיכאון ובעיות תיאבון. עם זאת, מכיוון שהוא ממריץ, מי שסובל מחרדות עשוי לגלות שהוא לא הבחירה הטובה ביותר. משתמשים יכולים גם לצפות לתחושת יובש בפה ובעיניים.

אמריקן דרים גדל בדרך כלל במתקן מקורה או בחממה. הוא צומח כמו צמח אינדיקה טיפוסי, כלומר הוא קצר וצפוף. באופן אידיאלי, כדאי לגדל אותו בשיטת sea of green ולפי Sensi Star לוקח בערך 40 עד 45 ימים לפריחה. לאחר תקופה זו הוא אמור לייצר יבול בינוני עד גבוה מהממוצע.

כתבות נוספות

כלי נגישות