מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

כפי ששמו מרמז, ל- בלו קריפל (Blue Kripple) יש פוטנציאל לגרום להשפעות מחלישות, אך אל חשש מכיוון שזו חולשה מהסוג הטוב. הפיתוח מגיע אלינו ממוחו המוכשר של ד"ר קריפלינג, והוא תוצאת הכלאה משולשת של Medicine Man עם Blue Rhino ועם Big Bud. זהו שילוב יעיל בצורה מפחידה שמתהדר בתכולת THC ממוצעת של 17-21% המתגמלת את המשתמש בהיי שניתן לתאר רק כאופורי להפליא ומרגיע בצורה אינטנסיבית.

ל-בלו קריפל (Blue Kripple) יש ניצנים קשים גדולים ודביקים, מלאי שרף בצבע ירוק יער, עם שערות ענבר עשירות ושכבה של טריכומות לבנות שמנמנות. ניצנים אלו מפיצים ארומה עוצמתית של בואש עם רמז לאוכמניות מתוקות, ויש להם טעם של אוכמניות אדמתיות ומתקתקות בזמן הנשיפה וטעם לוואי של בואש.

ההשפעה של היופי הזה לא מבזבזת זמן בהיכרות ומשגרת מיד את המוח אל הסטרטוספירה, עם זריקת מוטיבציה, אנרגיה ואושר. זהו היי מוחי ואופורי שמוביל לחיוכים רחבים וצחוקים, בדיוק כמו בבילוי עם חברים. זמן קצר לאחר מכן, תחושת עקצוץ חמה מתפשטת בכל הגוף, ומותירה את המשתמש במצב של אושר ורגיעה מוחלטת. תחושות אלו, בהכרח, יובילו ל- couch-lock, ולכן רצוי שתהיה ספה נוחה בקרבת מקום וחטיפים מוכנים מראש. בגלל ההשפעות המרגיעות, עדיף ליהנות מ- בלו קריפל (Blue Kripple) בערב, כשאין לכם שום דבר על הפרק.

בזכות ההשפעות העוצמתיות הללו ותכולת ה- THC שלו, אומרים כי בלו קריפל (Blue Kripple) הוא זן אידיאלי לטיפול בחולים הסובלים ממצבים כמו כאבים כרוניים, התכווצויות שרירים, חוסר תיאבון, מקרים קלים עד בינוניים של דיכאון ונדודי שינה.

זרעים של  בלו קריפל (Blue Kripple) זמינים לרכישה ברשת וניתן לגדל אותם בבית ובחוץ. בגידול בתוך הבית צמח זה יפרח תוך 7 עד 8 שבועות. בחוץ, צפו לפריחה באוקטובר.

כתבות נוספות

כלי נגישות