מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי צ'קולופ קוש Chsh

צ'קולופ קוש – Chocolope Kush

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

כשרוצים להבטיח פרח שיספק את הסחורה בכל מצב, מומלץ לבחור במוצר של DNA Genetics. במקרה של הזן המסוים הזה, אין שום סיכוי לטעות, שכן המומחים המוכשרים של החברה המוערכת הזו התעלו על עצמם ויצרו את צ'קולופ קוש (Chocolope Kush) הפנומנלי. במעשה שנראה כמו קסם, הם קיבלו את ההחלטה לשלב את הזן Chocolope עם Kosher Kush. אם הגנטיקה המרשימה הזו לא מספיקה, היא מגיעה עם תכולת THC ממוצעת טובה של 17-20%, הגורמת להיי שירים את המוח שלכם לשמים, ויוריד את הגוף למצב של רוגע מבורך.

הצמחים של צ'קולופ קוש (Chocolope Kush) מציגים שילוב של תכונות של שני הזנים ההורים. הם צומחים לגובה בינוני עד גבוה עם ענפים חזקים ועלווה צפופה. צבע העלים ירוק כהה ובדרך כלל יש בהם גם נגיעות של סגול או כחול. הפרחים צפופים ומלאים שרף, ומצופים בשכבה עבה של טריכומות. המראה הכללי מושך מאד ומאזן בין מאפייני סאטיבה ואינדיקה.

שלוש מילים מאפיינות את ההשפעה של הפרח היפה הזה: מיקוד, יצירתיות ומוטיבציה. הוא יספק את שלושתם. אז תהיו מוכנים למצב של ריכוז אינסופי, זריקה של יצירתיות ואמנות, ומוטיבציה חברתית עצומה. צ'קולופ קוש – Chocolope Kush מציע מסע הרמוני של אינטראקציות מענגות והתבוננות פנימית משמעותית. התערובת המהממת הזו של גירוי מנטלי מותאמת בצורה מושלמת להרפיה של כל הגוף, שבה השרירים הכואבים משתחררים בגלים עדינים של הרפיה מרגיעה, שמגיעים לשיא עם שלווה מבורכת ומושלמת. עצה קטנה – אם תעשנו קצת יותר מדי תמצאו את עצמכם נרדמים, ולכן מומלץ להתחיל את ההנאה שלכם על ספה נוחה.

לזן צ'קולופ קוש (Chocolope Kush) יש יתרונות רפואיים פוטנציאליים שהופכים אותו לאטרקטיבי עבור משתמשי קנאביס הזקוקים להקלה טיפולית. ההשפעות המעוררות והמשפרות את מצב הרוח יכולות לעזור להקל על תסמינים של דיכאון, מתח וחרדה. התכונות המרגיעות של הזן עשויות להקל על כאב, מתח שרירים ונדודי שינה. בנוסף, יש משתמשים המדווחים על הקלה על מיגרנות וכאבי ראש בעת שימוש ב- צ'קולופ קוש – Chocolope Kush.

ניתן לגדל את צ'קולופ קוש (Chocolope Kush) בפנים ובחוץ, אם כי הוא נוטה לשגשג בסביבה פנימית מבוקרת. בגידול בתוך הבית, יש לספק מספיק מקום לגובה עבור הצמחים במהלך שלב הפריחה. הזן מגיב היטב לשיטות גידול שונות, כמו טכניקת Screen of Green (SCROG), המסייעת למקסם את התפוקה. יש להקפיד על טמפרטורה ולחות יציבות, כמו גם אוורור מספיק, כדי למנוע צמיחת עובש או טחב. נורות פריקה בעוצמה גבוהה (HID) או נורות LED בספקטרום מלא מתאימות במיוחד לגידול פנים. טכניקות גיזום, כמו קיצוץ מלמעלה או LST, יכולות לסייע בשליטה על גובה הצמח ולשפר את חדירת האור. גידול בחוץ אפשרי גם באזורים עם אקלים חם ושטוף שמש. יש לוודא שהצמחים מקבלים שפע אור שמש ואדמה מנוקזת היטב ועשירה בחומרים מזינים. יש להגן על הצמחים מפני גשמים חזקים ומזיקים על ידי שימוש באמצעים מתאימים, כגון גידול בחממה או שימוש בחומרי הדברה טבעיים. צ'קולופ קוש (Chocolope Kush) מוכן לקציר כאשר הטריכומות עכורות או עם מעט צבע ענבר, המעידים על שיא ייצור הקנבינואידים. הזמן לפריחה נע בדרך כלל בין 8 ל-10 שבועות, בהתאם לפנוטיפים הספציפיים ולתנאי הגידול.

אנשים רבים מחפשים פרח שיספק גם את הנפש וגם את הגוף. עם צ'קולופ קוש – Chocolope Kush, אתם יכולים להיות בטוחים שהחיפוש הסתיים בהצלחה. ואם ההרפתקה הזו מסתיימת בשינה שלווה? על אחת כמה וכמה.

כתבות נוספות

כלי נגישות