מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

באבל צ'יז (Bubble Cheese) הוא אחד הזנים הפופולריים ביותר של חברת Big Buddha Seeds. הוא נחשב דומיננטי באינדיקה ונוצר על ידי הכלאה של Bubble Gum עם Cheese ועם Hubba Bubba Kush. זהו פרח חזק יחסית עם עוצמת THC ממוצעת של 18%.

צמח באבל צ'יז (Bubble Cheese) מלבלב עם המון ניצנים בצורת ענבים. יש להם טריכומות בהירות והמון שרף דביק. הטעמים של זן באבל צ'יז (Bubble Cheese) הם שילוב של מסטיק עם חלב. ניתן להרגיש גם תווים של גבינה. כאשר מציתים ושואפים אותו, יש לו ארומה דומה, אבל מורגש גם ניחוח של אדמה וחשיש.

בעישון באבל צ'יז (Bubble Cheese), משתמשים מרגישים מורדמים בצורה מאד נעימה. יש לפרח השפעה ישנונית יחד עם תחושת אופוריה ויצירתיות. סביר להניח שהחוויה תהיה מלווה גם בהתקף "מאנצ'יז".

לא רק שהפרח הזה הוא דרך נהדרת להירגע עבור משתמשי פנאי, אלא שיש לו גם יתרונות טיפוליים. באבל צ'יז (Bubble Cheese) הוא תרופה ידועה ואמינה למתח ודיכאון. הוא מסלק את כל המחשבות השליליות ומשחרר את הלחץ והמתח בגוף. כאבים גופניים כמו פצעים, התכווצויות ומיגרנות ייעלמו גם הם. הוא גם נחשב כתרופה מצוינת לנדודי שינה.

ל- באבל צ'יז (Bubble Cheese) לוקח בערך 8 עד 9 שבועות לפרוח. ניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ. רוב הסיכויים שהוא יפיל אתכם למצב couch-lock, אם כי יש לו גם יתרונות חברתיים. הזמן הטוב ביותר לעשן באבל צ'יז (Bubble Cheese) הוא בערב, תוך כדי בילוי עם חברים או בסופו של שבוע ארוך ומתיש.

 

כתבות נוספות

כלי נגישות