מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס היברידי עם גנטיקה סאטיבה

זן הקנאביס Afcrack (speedball) נושא שם המעורר צחוק, אך הוא בהחלט רציני כשמדובר בבחירה בגנטיקה של שני זנים העומדים בניגוד מוחלט זה לזה בשתי קצות ספקטרום הקנאביס.

זהו זן קנאביס היברידי עם גנטיקה של 70% סאטיבה ו- 30% אינדיקה. הוא נוצר על ידי שילוב של זני הקנאביס Afgoo ו- Green Crack. לשני זנים אלו מוניטין רב משלהם והם התאחדו ליצירת צאצא מרשים לא פחות. עם תכולת THC ממוצעת של 18%, זן זה הוא חזק המציע יתרונות לצרכני פנאי כמו גם למטופלים בקנאביס.

ההשפעות של Afcrack מגוונות מאד. רוב המשתמשים יחוו השפעות הנוטות לכיוון סאטיבה או אינדיקה לפי המינון. לכן, תוכלו ליהנות משני העולמות על ידי ישיבה קלה ומהירה או כבדה וארוכה יותר כדי להשיג את ההשפעה הרצויה.

משתמשים מדווחים כי Afcrack מסייע במספר מצבים, כולל מיגרנות, עייפות, לחץ, הפרעות קשב, דיכאון, כאב כרוני, גלאוקומה, עייפות ונדודי שינה. עם רשימה כזו של יתרונות, Afcrack הוא בחירה ברורה עבור המשתמשים לצרכי פנאי ומטופלים הסובלים מתסמינים של מצבים אלה.

מבחינת הניחוח של Afcrack, הוא מתואר לרוב כחריף בעל איכויות של תבלינים ואדמה יחד עם מתיקות והדרים. חלק גדול ממאפיינים אלה מורגשים גם בטעם. הטעם פחות קשה מהריח, שיכול להיות חריף למדי. הפרחים עצמם בצבע ירוק עז וצפופים באופן אחיד. מבנה הפרחים כולל שלל גביעים ושכבה עבה של טריכומות עם שערות השזורות בשוליים.

הזן מעדיף אקלים ממוזג, בדומה לאזור הים התיכון והוא יחסית קל לגידול, אם כי הוא עשוי לגדול לכל הכיוונים ותקופת הפריחה שלו קצרה יחסית בתנאי פנים. היבול בתנאי חוץ עשוי להגיע עד 450 גרם לצמח בתנאים הנכונים, ובדרך כלל יש להגן עליו מפני רוח.

כתבות נוספות

כלי נגישות