מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בריאן ברי בלאק קורנט Cur

בריאן ברי בלאק קורנט – Brian Berry Black

זן היברידי מאוזן

"חלק מהשעות הטובות ביותר שלי ביליתי על המרפסת האחורית, בעישון קנאביס והתבוננות בכל מה שהעין יכולה לראות", תומס ג'פרסון.

מילים אלה של מפי אחד האבות המייסדים של ארה"ב מתאימות במיוחד עבור הפרח הייחודי הזה. הוא מגיע אלינו מהקוסמים המוכשרים ב- MzJill Genetics, עם המון רוח וצלצולים. עם שושלת גנטית מפוארת במיוחד, המורכבת מחיבור מופלא של Brian Berry Cough עם African Queen ועם Tangie Banana Surprise ועם Lemon Sour Diesel, אנחנו נכנסים לעולמות נשגבים. הכינו שנורקלים, כי אנחנו עומדים לצלול לפלא הזה המכיל 20-22% בממוצע של THC. הסירו את הכובע שלכם בפני הפרח המלכותי והמדהים הנודע בשם בריאן ברי בלאק קורנט (Brian Berry Black Currant).

היופי הייחודי הזה מגיע עמוס בניחוחות וטעמים הנעים בין דבש, פרחים ומנטול בצד הארומטי, ודבש, ערמונים ומנטול בצד הטעם. שיכרון חושים שעוד לא חוויתם.

ה-היי הוא מערבולת של רצונות שמחים. אז תתכוננו להשתגר לשמים מלאים ברגשות אנרגטיים ודחפים יצירתיים, אשר יאפשרו לכם להתמקד ביצירה אמנותית או במשימות פשוטות, עם חיוך ענק על הפנים. אם במקרה החברים שלכם בסביבה, תתכוננו לשיחות מרתקות, צחוקים בלי סוף ורעיונות מלאי השראה. או פשוט, סתם ערב של כיף. הפרח הזה לא גורם לשום סוג של הרגעה משמעותית, כך שאין צורך לחשוש מ- couch-lock או משהו דומה. פשוט עלו על גל האנרגיה היצירתית וגלשו משם בעדינות לשנת לילה מעולה.

בזכות השפעות אלו ותכולת ה- THC החזקה שלו,בריאן ברי בלאק קורנט (Brian Berry Black Currant) הוא זן מצוין לטיפול בהפרעות קשב, ADHD, מתח כרוני, דיכאון, עייפות כרונית ודלקות.

למרבה הצער, מעט מאוד ידוע על גידול האוצר הזה. המעט שידוע הוא שאם הצלחתם איכשהו להשיג זרעים, ניתן לגדל אותם בבית או בחוץ והם אמורים לפרוח תוך כ- 8 עד 10 שבועות.

אם אתם בעניין של מוטיבציה עם הרבה טעם, כזו שגרום לכם לזרוח, אתם מוזמנים לחוויה של בריאן ברי בלאק קורנט (Brian Berry Black Currant) .

כתבות נוספות

כלי נגישות