מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

$100 OG זן קנאביס היברידי

ניצנים שמנים ו"מפוצצים" זיכו את הזן ההיברידי הזה במקום של כבוד בין מומחי הקנאביס. הניצנים הגדולים של או ג'י מאה דולר ($100 OG) וההשפעה העוצמתית שלו הפכו את הזן למועדף בקרב הקהל בקליפורניה, מקום הולדתו. בינתיים, המוניטין שלו התפשט והוא מושך משתמשים מכל רחבי ארה"ב בחיפוש אחר אותה חוויה בלתי נשכחת.

גנטיקה שהיא בדיוק חצי חצי אינדיקה וסאטיבה מעניקה לזן זה את כל היתרונות של שניהם, בדיוק מה שכולם צריכים. במבט ראשון, נראה שהשם נובע מן הניצנים בעלי הצבע הירוק כהה ומעט מנצנץ. אך השם נגזר מתג המחיר הגבוה של הזן כאשר הוצג לראשונה בהוליווד, שבה אנשים שילמו ברצון רב 100 דולר עבור מנה של 3.5 גרם. כך או כך, תוכלו לצפות להשפעות עוצמתיות בכל הגוף עם איכויות מרגיעות ומשככות כאבים בזכות גנטיקת האינדיקה שלו.

יחד עם ההשפעות הסומטיות האופייניות לאינדיקה, צד הסאטיבה של הזן ישאיר אתכם מקורקעים ובתחושות של עירנות מוגברת.

האו ג'י 100 דולר משרה אופוריה ומצב רוח מרומם. הוא עוזר מאד בהקלה על מתח וחרדות של חיי היומיום, ובאופן כללי מעניק תחושות של אושר וריכוז מוגבר בלי הפגיעה בתפקוד האופיינית לזן אינדיקה כבד.

משתמשים רבים רוכשים אותו במיוחד בשל יכולתו לשכך כאבים ולהרגיע, אך האו ג'י 100 דולר הוא גם מצוין להקלה על מתח וחרדה. חשוב לזכור, יתרונות אלה מלווים גם בתופעות לוואי משמעותיות, כמו יובש קיצוני בפה, יובש בעיניים ותיאבון מוגבר. אלה לא ירתיעו את רוב המשתמשים, ואחרים פשוט ידאגו לטיפות עיניים, משקאות קרים ונשנושים בהישג יד.

ה- $100 OG Kush הוא זן היברידי המשלב הינדו קוש אינדיקה יחד עם כמדוג סאטיבה ומכיל בסביבות 24% THC על פי בדיקות מעבדה. הוא מפיץ ניחוח אורן מתוק ובואש עם נגיעות דיזל, ופרופיל הטעם מוסיף עוד נגיעה של אגוזים ואדמה.

אקלים חמים ושטוף שמש כמו בעמק סן פרננדו שם הוא נוצר, יהוו תנאי גידול אופטימליים בחוץ. במקומות שבהם לא קיימים תנאים כלאה, מומלץ לגדל את האו ג'י מאה דולר בתנאי פנים וכך להפיק את מרב היבול.

פרופיל זן הקנאביס $100 OG Kush

כתבות נוספות

כלי נגישות