מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בלו ג'לאטו Beg

בלו ג'לאטו – Blue Gelato

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

בלו ג'לאטו (Blue Gelato) מגיע אלינו מהולנד עמוס בכל טוב, פרי הפיתוח של מגדלים אלמונים. על ידי הכלאה של Thin Mint Girl Scout Cookies עם הזן Blueberry, הם העניקו לעולם זן טעים במיוחד. בזכות הגנטיקה העוצמתית שלו ותכולת ה- THC הממוצעת החזקה של 25-29%, הפרח הזה מבטיח היי צלול, אם כי מעט מרגיע, שיגרום לכל משתמש לחזור ולבקש עוד.

הניצנים של בלו ג'לאטו (Blue Gelato) בעלי צורת חרוט ובצבע ירוק ניאון עם גוונים כחולים עשירים, שערות כתומות ארוכות וחדות, וטריכומות קריסטל לבנות בוהקות בגוון כחול, עם שרף עבה ומתוק. כאשר גורסים אותם, ניצנים אלה משחררים ניחוחות של פירות יער אדמתיים, הדרים חמוצים מעט ותפוזים טריים. יש לו טעם סופר מתוק של הדרים, פירות ואוכמניות, שהוא מעט חמוץ בנשיפה.

ה-היי של בלו ג'לאטו (Blue Gelato) מושלם להרגעות אחר הצהריים בבית או אפילו לפעילות קלה או ליוגה. דקות ספורות לאחר השאיפה הראשונה, תרגישו את ההשפעות המוחיות. תחושת מוטיבציה ומיקוד משתלטת, ויחד עם זריקת אנרגיה, אלה יאפשרו לכם ליהנות מפעילויות מרגיעות, או פשוט לשבת וליהנות מבהירות המחשבה. ההוויה הפיזית שלכם תישאר רגועה ושקטה לחלוטין כאשר המוח שלכם מתרחב אל מעבר לסביבה הקרובה, ומשאיר אתכם במצב של אושר מוחלט.

עם ההשפעות הללו ותכולת ה- THC הממוצעת הגבוהה של 25-29%, בלו ג'לאטו (Blue Gelato) מומלץ לרוב לסובלים ממצבים כמו דיכאון, מתח כרוני, הפרעות קשב וריכוז, שינויים במצב הרוח ועייפות כרונית.

קל להשיג זרעים של בלו ג'לאטו (Blue Gelato) אצל המפתחים. ניתן לגדל את הצמח המדהים הזה בפנים או בחוץ. אם בחרתם לגדל אותו בבית או בחוץ, צפו שהוא יפרח תוך לא יותר מ-50 יום.

לשקיעה במצב של רוגע מופלא ואושר אופורי, קחו מעט בלו ג'לאטו (Blue Gelato) .

כתבות נוספות

כלי נגישות