מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אינדיקה מבית Soma Seeds

אמטיסט באד (Amethyst Bud) הוא זן קנאביס היברידי. חברת Soma Seeds פיתחה אותו על ידי הכלאת זן לבנדר עם הוואי אפגני (Afghani Hawaiian)., והתוצאה היא זן חזק עם רמות THC ממוצעות של סביב 21%. הזן ידוע בהשפעה נעימה ומרגיעה.

לאמטיסט באד יש צבע סגול כהה וניחוח חזק מאוד. יש בו תווים של לבנדר שהופך חריף יותר כאשר הוא נשרף ומפיץ ריח של פירות יער. הטעם משלב פירות יער, עץ ומתיקות, והוא מורגש על החיך זמן רב. בעישון הוא משרה תחושת אופוריה, וגורם להרבה צחקוקים ודיבורים, מה שהופך אותו לזן מצוין למפגשים חברתיים.

רבים משתמשים באמטיסט באד גם לצרכים רפואיים. הוא ידוע כמקל על מתח, כאבים כרוניים, כאבי ראש, כאבי שרירים ועוויתות שרירים. הוא יכול גם לסייע לסובלים מנדודי שינה, בחילות ודיכאון. הוא עשוי לגרום ליובש בפה ובעיניים, וכמו עם כל זן חזק, מי שסובל מחרדות רצוי שלא ישתמש בו.

אמטיסט באד נחשב לזן קל עד בינוני מבחינת הקושי לגדל, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור חובבים נלהבים המעוניינים ללמוד. הוא מניב יבול גבוה ויש לו זמן לפריחה של כ- 9 עד 10 שבועות, בתנאי פנים או בחוץ. הצמח יזדקק לחומרי תזונה, לתאורה ולחות טובה, וכמו תמיד, חשוב להרחיק מזיקים. הצמחים צומחים לגובה בינוני, כך שניתן לגדל אותם ברוב המקומות ללא צורך בהרבה מרחב.

כתבות נוספות

כלי נגישות