מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי עוצמתי במיוחד

Apple Fritter (תפוח מטוגן) הוא זן קנאביס היברידי מפורסם אשר ידוע עליו מעט מאוד. חושבים כי הוא נוצר על ידי הכלאה של Sour Apple עם Animal Cookies, וחשוב לציין כי הוא עטור פרסים רבים.

הזן בולט ברמות ה- THC הגבוהות שלו, בסביבות 32%. הפרחים מכוסים בשכבת טריכומות וסיבים כתומים בוהקים. כפי שהשם מרמז, בעישון מורגש טעם של תפוח מתוק.

על מעשנים חדשים להתייחס לזן זה בזהירות מכיוון שהוא חזק מאד, ומומלץ אפילו למעשנים מנוסים להימנע ממנו בימים עמוסים. עם השאיפה הראשונה מורגשת אופוריה ופרץ של אנרגיה יצירתית. יחד עם זאת, הוא גם מרגיע מאוד וככל שההשפעה נמשכת, ההרגעה מתעצמת עד שבסופו של דבר היא מובילה לשינה. המשמעות של תכונות אלה היא שיש לו יתרונות רפואיים רבים. בזכות העוצמה שלו, Apple Fritter יכול להקל על מגוון סוגי כאבים ועל נדודי שינה, לחץ, דיכאון וחרדה. יחד עם זאת, חשוב תמיד לזכור עד כמה הוא זן חזק ולהתייחס אליו בזהירות.

למרות ש- Apple Fritter פופולרי מאד, קשה מאוד למצוא זרעים או ייחורים של הזן. בנוסף, כמעט ולא נמצא מידע על אופן הגידול שלו. למרבה המזל ניתן למצוא אותו בקלות בבתי מרקחת ברחבי העולם כך שאפשר ליהנות מההשפעות החזקות שלו. רק חשוב לזכור לנסות אותו רק בימים שבהם באמת אין לכם שום דבר חשוב לעשות.

כתבות נוספות

כלי נגישות