מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בלסינג או ג'י Bsg

בלסינג או ג'י – Blessings OG

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

הניצן הטעים הזה פותח על ידי הפרופסורים ב- Gage Green Genetics. הם שיערו שאם הם יבצעו הכלאה של הזנים Allure OG ו- Joseph OG, הם יוכלו לתת לאוהבי OG משהו מיוחד. והם לא טעו. עם תכולת THC ממוצעת מרשימה של 19% ותכולת CBD של 1%, הם יצרו זן מאד משמח עם 'סטלה' מוחית פסיכואקטיבית ולאחריה הרפיה גופנית מלאה.

הפרחים של Blessings OG צפופים ועוצמתיים ומפיצים ניחוח חזק של דבש, בצק עוגיות ואדמה. הטעמים משלבים הדרים מזן ה- Allure עם דיזל קוש מזן Joesph OG.

ה-היי של Blessings OG הוא באמת ברכה לכל חובב OG והוא מבזבז זמן, עם השפעה שמורגשת מיד. לאחר הנשיפה הראשונה, תצללו אל תוך אופוריה טהורה, שבעקבותיה יגיעו במהירות ריגושים פסיכואקטיביים שיגרמו לכם לעוף גבוה בין העננים. האנרגיה והיצירתיות שמקבלים מהניצן הזה הם חוויה שאסור לפספס. לבסוף, כל ההשפעות המוחיות המענגות הללו יתפוגגו בעדינות להיי גופני מרגיע. כל חרדה או לחץ יתחלפו במצב רוח רגוע ושליו.

בזכות השפעות נפלאות אלו ותכולת THC גבוהה של 19%, זן Blessings OG מהווה בחירה אידיאלית לטיפול בכאב כרוני, בחילות, חרדה, דיכאון, עייפות ומתח כרוני.

למרבה המזל, ניתן לרכוש זרעים של Blessings OG באינטרנט. זהו צמח לא קשה לגידול וניתן לגדל אותו בבית או בחוץ עם תקופה ממוצעת של 63 ימים עד לפריחה.

Blessings OG הוא זן מושלם לחוויה של היי אופורי טעים עם הרפיה גופנית מלאה.

כתבות נוספות

כלי נגישות