מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי איי קיי 020 Ak0

איי קיי 020 – AK-020

זן היברידי מקולומביה, מקסיקו ואפגניסטן

איי קיי 020 (AK-020) נוצר על ידי הכלאת זנים שמקורם בקולומביה, מקסיקו ואפגניסטן. הזן מלא בניחוחות וטעמים מורכבים ומספק היי שנמשך ונמשך, הודות לתכולת THC ממוצעת של 20%. הארומה מדיפה תווים של אדמה, תבלין וחמיצות. רוב המשתמשים ב- AK-020 עושים זאת בשעות הערב או באחר צהריים פנויים ללא התחייבויות.

מבחינת טעמים, מורגשת מתיקות עם חריפות בשילוב עם טעם לוואי אדמתי ומעט חמיצות. האפקט הוא היי מוחי שמשאיר את רוב האנשים תקועים על הספה, אך עם מצב רוח מרומם, ורגיעה שנמשכת הרבה זמן.

מעבר לשימוש פנאי, משתמשים רבים פונים ל- איי קיי 020 (AK-020) בכדי להקל על דיכאון או בתקופות מלחיצות במיוחד בשל השפעתו המרגיעה על הגוף והנפש. ידוע גם כי הוא מסייע בהקלה על כאבים, כולל פגיעות בשרירים, כאבי ראש וכאבי גב. התופעות השליליות שלו לא מדאיגות ולא חמורות יותר מאשר מעט יובש בעיניים ובפה, כפי שקורה עם רוב הזנים.

אם אתם מעוניינים לגדל AK-020, תוכלו לעשות זאת בחוץ, בתוך מבנה ובחממה. הוא ידוע כזן קל מאוד לגידול, אפילו למתחילים חסרי כל ניסיון. כל מה שהוא צריך הוא טיפול בסיסי יחד עם אדמה בריאה מועשרת בחומרי הזנה. הצמחים יזדקקו גם לגיזום קבוע עד שיגיעו לבשלות, והם יגדלו לגובה שבין 150 ס"מ ל- 300 ס"מ.

כתבות נוספות

כלי נגישות