מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי של חברת Gage Green Group

איימי (Aymi) הוא זן קנאביס היברידי שפותח על ידי Gage Green Group. הזן הוא הכלאה בין Cherry Pie Kush המפורסם ל- Mendodawg, שיצרה זן פופולרי המציג בגאווה את הגנטיקה של אזור מנדוסינו בקליפורניה.

Aymi מתאפיין בטעמי גז, שוקולד צ'יפס, מנטה ובצק עוגיות אותם קיבל מ- Cherry Pie Kush. במקביל, ניתן להבחין גם במבנה הפרח האטרקטיבי, הצבעים, ההשפעה והשרף של Mendodawg. בזכות תכונות אלה, הוא מייצג את המאפיינים הטובים ביותר של זנים מצפון קליפורניה והוא הפך להיות פופולרי מאוד בקרב קהל האוהדים של זני Cookie.

ההשפעה העיקרית המדווחת על ידי משתמשי Aymi היא של רוגע, ולאחריה אופוריה. אנשים רבים מדווחים גם על קהות חושים והתגברות התיאבון. לפי זה ניתן להבין שהוא משרה היי גופני יותר מאשר היי מוחי. לכן, הזמן הטוב היותר להשתמש בו הוא בערב כדי להירגע לאחר יום עבודה.

לזן Aymi יש גם יתרונות טיפוליים רבים. משתמשים רבים מעידים כי הוא מקל על כאבים ותכונותיו המרגיעות עשויות לסייע בהתמודדות עם מתח וחרדה. התופעה השלילית היחידה הידועה היא יובש בפה; אך זוהי תופעה נפוצה כמעט לכל זני הקנאביס וניתן לפתור אותה בקלות על ידי שתיה מספקת.

ניתן לגדל את איימי (Aymi) הן בפנים והן בחוץ. לצמחים בתנאי פנים יש זמן לפריחה של כ- 60 יום (8 עד 9 שבועות) והם מניבים יבול בינוני עד גדול.

כתבות נוספות

כלי נגישות