מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי באד אזז קוש Azz

באד אזז קוש – Bad Azz Kush

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

באד אזז קוש (Bad Azz Kush) הוא זן אינדיקה טהור, המייצר כמות גבוהה של THC וכמות נמוכה של CBD. הוא נוצר מהכלאה בין הזנים Urkel, Original OG ואפגן קוש. התוצאה היא זן אינדיקה ענק המועדף על ידי כמעט כל המעשנים המנוסים, בגלל החוזק הנפלא שלו. ניתן להבחין מיד בטעמי האדמה החריפים המפתים שלו, עם תווים מלאים של ניחוחות פירות יער וחשיש. הטעם, הריח וההשפעה שלו, ישמחו מאוד כל מי שמבין ומעשן קנאביס באופן קבוע.

תכולת ה- THC שלו עצומה ועומדת על 24%, ולכן הוא משרה היי אינדיקה חזק במיוחד. סביר להניח שהוא יביא לתחושה חזקה מאוד של רגיעה, כמו גם תחושות של שלווה וחוסר יכולת לזוז.

מכיוון שהוא זן אינדיקה טהור, Bad Azz Kush מתאים ביותר לשימוש בערב או בלילה, ובוודאי שהוא לא בחירה אידיאלית לשימוש במהלך היום, במיוחד כאשר צריך לעבוד או לבצע משימות. הוא אידיאלי לשימוש בסביבה נינוחה ורגועה מאוד, שבה לא נדרש מיקוד משמעותי או פעילות גופנית. מסיבות אלה, הזן מהווה בחירה מצוינת למי שמעוניין ליהנות מזמן של רגיעה מוחלטת, בזמן צפייה בסרט, או אפילו סתם עם חברים.

בשל תכונות האינדיקה שלו ותכולת ה- THC הגבוהה, להשפעה האינטנסיבית של Bad Azz Kush יש בהחלט ערך רפואי וטיפולי מבחינת הפגת מתח, הפחתת מתח שרירים והקלה על נדודי שינה.

הזן מתאים לגידול בפנים ובחוץ, כאשר בתנאי חוץ הצמחים יכולים להגיע לגובה ממוצע של בסביבות 100 עד 110 ס"מ, מה שהופך אותם לקלים לטיפול ולבחירה מצוינת כאשר יש מגבלת מקום. בתנאי פנים הצמחים יכולים לתת יבול של כ- 700 גרם למ"ר. לעומת זאת, צמחי חוץ עשויים לגדול הרבה יותר וניתן לקצור אותם בסוף ספטמבר. זמן הפריחה האופטימלי שלו הוא בין 55 ל-60 ימים.

כתבות נוספות

כלי נגישות