מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס היברידי דומיננטי בסאטיבה

Al's Dream (החלום של אל) הוא זן קנאביס היברידי פופולרי במיוחד בקולורדו. זוהי הכלאה בין אלברט ווקר (Albert Walker) לבין בלו דרים (Blue Dream) הידועה בטעמיה המעניינים ובתחושת האופוריה שהיא משרה. הזן דומיננטי בסאטיבה ובעל עוצמה גבוהה, עם רמות THC ממוצעות של כ- 20%.

הטעמים מזכירים סלרי ואדמה חריפה ומשתנים להדרים בזמן הבעירה. בעישון הוא משרה אופוריה יצירתית שהופכת כל אחד לדברן וחברותי במיוחד. Al's Dream מרגיע אך מעורר אנרגיה ומושלם לביצוע משימות אמנותיות. יש לו פרחים ירוקים בהירים עם שערות ענבר ארוכות ודקות וציפוי של טריכומות גבישיות בצבע ענבר.

ההשפעות של אלס דרים Al's Dream הופכות אותו לפופולרי בקרב הסובלים ממצבים כגון דיכאון, הפרעה דו קוטבית, עייפות, מתח, ואפילו מיגרנות ובחילות. יחד עם זאת, הוא גורם להיי מאד אנרגטי, ולכן לא מהווה בחירה נכונה עבור הסובלים מחרדות. השימוש בו מלווה בכל תופעות הלוואי השליליות הרגילות, כגון יובש בפה ובעיניים, ובמינונים גבוהים, גם פרנויה קלה.

Al's Dream נחשב זן קל לגידול, אפילו למתחילים חסרי כל נסיון. ניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ והוא ישגשג בסביבה חמימה ולחה. בתנאי פנים, הזן יפרח תוך 8 עד 10 שבועות ויניב יבול בינוני. מה שהוא צריך בעיקר זו לחות נכונה כדי להבטיח שהוא ימצה את הפוטנציאל שלו.

כתבות נוספות

כלי נגישות