מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי נדיר במיוחד

Apricot Jelly (ריבת משמש) הוא זן קנאביס היברידי נדיר ביותר שעל פי השמועה נוצר מהכלאה של Irene Apricot עם Jelly Breath Bx1, שכל אחד מהם גם הוא נדיר. לכן, יש ויכוח לגבי מקורות הזן ולא ידוע הרבה לגביו.

העובדות והנתונים של הזן שמורים בסוד, כך שלא ידוע עד כמה הוא חזק. עם זאת, ידוע שיש לו פרחים צהובים וירוקים המכוסים טריכומות בוהקות. יש לו טעמי פירות מתוקים, בדומה לממרח שעל שמו הזן נקרא.

יש הטוענים כי Apricot Jelly הוא זן ממריץ, ולכן הוא כנראה מתאים לשימוש בבוקר או כדי להקל על עייפות של שעות הצהריים. יש המדווחים כי הוא עוזר להתמקד במשימות תוך שהוא משרה תחושה של אושר, בעוד שאחרים גילו שהוא גורם להם להיות קצת פטפטנים ורעבים.

תכונות אלה מצביעות על האיכויות הטיפוליות של Apricot Jelly. הוא עשוי להקל על בעיות נפשיות כמו דיכאון וחרדה, או אפילו הפרעות קשב וריכוז, ויש המדווחים כי הוא מקל על מיגרנות.

למרות כל העובדות הנ"ל, יש עדיין ויכוח לגבי השאלה אם Apricot Jelly בכלל קיים. ההערכה היא שהוא פותח על ידי House Genetics, אך כמעט בלתי אפשרי למצוא זרעים או ייחורים שלו. קשה אפילו למצוא מידע על החברה המפתחת. יחד עם זאת, אם אתם נתקלים בו, בהחלט כדאי לנסות אותו ויש מספיק מידע לגביו כדי לגרום לרוב האנשים להאמין שהוא אכן קיים.

כתבות נוספות

כלי נגישות