מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי מאוזן עם היי אנרגטי

אפל ג'ק (וויסקי עם מיץ תפוחים) הוא זן קנאביס היברידי שפותח על ידי חברת Seedism Seeds מהולנד. זוהי הכלאה של ג'ק הרר (Jack Herer) עם ווייט ווידו (White Widow) המספק היי דינאמי מאד.

תכולת ה- THC הממוצעת של Apple Jack נמצאת באזור ה- 20%. עם זאת, הודות לאיזון בין תכונות האינדיקה לסאטיבה, יש לו השפעה חזקה מאד. כפי שהשם מרמז, הטעמים כוללים פירות, עוגה ותפוח ואילו הארומה כוללת תפוחים, סוכר וריח חזק של אדמה.

Apple Jack הוא זן מצוין שעוזר להתמקד ולבצע משימות. העשן חלק ומשרה ריגוש מוחי מיידי, עם הרבה אנרגיה ומוכנות להתמודד עם אתגרים. ההשפעה מלווה בתחושה של הרפיה מלאה של הגוף האופיינית לאינדיקה, אך אינה גורמת להידבקות לספה.

משתמשים רבים מעידים כי אפל ג'ק מקל על הפרעות במצב רוח וקשב כגון לחץ, דיכאון, הפרעה דו קוטבית והפרעות קשב וריכוז. הוא משרה על המעשנים התרוממות רוח ונינוחות, מה שהופך אותו לאידיאלי לבעיות מהסוג הנ"ל. מכיוון שהוא זן אנרגטי, הוא יכול גם להקל על עייפות ותשישות קלינית.

הבעיה העיקרית של אפל ג'ק היא שעדיין קשה להשיג אותו. יש מעט מאוד מידע על אופן הגידול שלו ויש עוד זנים רבים עם שמות דומים אך שונים בתכלית, לכן שימו לב שיש בידכם את הדבר האמיתי. יחד עם זאת, יש תמיד סיכוי טוב למצוא אותו בחנות קנאביס או בית מרקחת מקומי כלשהו בעולם.

כתבות נוספות

כלי נגישות