מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

איי קיי 49 סאטיבה דומיננטית

בדומה לזן  איי-קיי 47  (AK-47) הידוע, זן  איי קיי 49  (AK-49) שפותח על ידי Vision Seeds, ידוע בהשפעותיו המאוזנות. משתמשים חדשים ומעשנים מנוסים נהנים ממנו כאחד, בזכות הטעמים הנפלאים והאנרגיות החיוביות שלו. עם זאת, זהו זן נדיר למרות היותו פופולרי מאוד.

ה- איי קיי 49  (AK-49) מכיל כ- 20% THC, הנחשב בד"כ לעוצמה מאוזנת. הניצנים קומפקטיים עם הרבה סיבים וגבישים, והם מפיצים ניחוחות של בואש וסנדלווד, וארומה מעט מתוקה וחריפה מאוד.

הזן משמש במיוחד את המעוניינים להירגע ולהיכנס למצב אופורי. זוהי סאטיבה דומיננטית, אך תחושת הרגיעה אינה כבדה בשום צורה. אנשים המשתמשים ב- AK-49 מרגישים בדרך כלל יצירתיים ואנרגטיים מאוד, עם תפקוד טוב המאפשר להם לבצע משימות תוך שהם נהנים מתחושת היי. תכונות אלה הפכו אותו לפופולרי בקרב מטופלים הסובלים מהפרעות במצב הרוח, כגון דיכאון ומתח. ידוע כי AK-49 עוזר גם לעייפות, כאבים כלליים וכאבי ראש. עם זאת, בעלי בעיות חמורות יותר עשויים להעדיף זן עם יותר THC או CBD.

המקורות של AK-49 אינם ברורים. נראה שאולי מדובר בתערובת של זנים מקסיקניים, תאילנדים, אפגנים וקולומביאנים, אך לא בטוח. לכן, הוא עשוי להיות די מאתגר לגידול בבית. ניתן להשיג זרעים נקביים והזן בדרך כלל בוגר תוך 10 עד 12 שבועות.

לסיכום, זהו זן עדין מאוד, מושלם למנוחה ולהירגעות.

כתבות נוספות

כלי נגישות