מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן דומיננטי באינדיקה

הזן בקאיי פרל (Buckeye Purple) הוא פרח מעט יותר דומיננטי באינדיקה שנוצר על ידי Melvanetics המסתוריים. זוהי הכלאה של הזנים Gorilla Grape ו- Grandaddy Purple. יש לו תכולת THC של עד 20% אבל גם פריטים חלשים יותר. לכן הוא מתאים לכל סוגי המעשנים, כולל חסרי ניסיון.

ל- בקאיי פרל (Buckeye Purple) יש פרחים בצבע ירוק זית בשכבה החיצונית השעירה שלו, המכוסים בסיבי ענבר. יש להם גם טריכומות לבנות וסגולות שמנמנות על פני השטח. טעמו די ייחודי, והוא מלווה בניחוח של אדמה. בעישון של בקאיי פרל (Buckeye Purple), מורגש טעם של ענבים עם תווים של פירות יער חריפים.

ה-היי של בקאיי פרל (Buckeye Purple) משפיע קצת אחרת על המשתמשים. מומלץ לצרוך אותו בערב מכיוון שהוא מאד מרגיע. הזן הזה, הדומיננטי באינדיקה, ירים את מצב הרוח שלכם מיד ויגרום לכם להרגיש ישנוניים מאד במשך כמה שעות. הוא יכול גם לשמש כתרופה לאבדן תיאבון אבל רק אם אתם לא נרדמים קודם. רוב המשתמשים נוטים להירדם כמעט מיד לאחר העישון.

בנוסף להרגעה הגופנית והנפשית שבגללן הוא משמש למטרות פנאי, ל- בקאיי פרל (Buckeye Purple) יש גם יתרונות עבור המטופלים בקנאביס רפואי. הפרח הזה הוא תרופה נפלאה עבור הסובלים מנדודי שינה. ידוע גם שהוא מקל על מתח, חרדה, דלקת ובחילות. בקאיי פרל (Buckeye Purple) מוכר כזן המרפא בעיות כמו דלקת פרקים ומכאובים פיזיים אחרים.

בקאיי פרל (Buckeye Purple) פותח על ידי חברת Melvanetics, ולמרות שהם שמרו על סודיות מוחלטת הפיתוח, ידוע שלוקח לו בין 7 ל- 8 שבועות לפרוח. לזן יש ריח חזק והוא צפוי להפיל כל משתמש לשינה עמוקה. הוא כל כך חזק, שמומלץ לצחצח שיניים וללבוש פיג'מה לפני העישון.

כתבות נוספות

כלי נגישות