מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי ארמניאק Amg

ארמניאק – Armagnac

זן היברידי מבית New House Seeds

ארמניאק (Armagnac) הוא זן קנאביס היברידי שפותח על ידי New House Seeds באמצעות שילוב של Krome's The White עם גנטיקה של DJ Short's Grape Kush. הזן נקרא על שם זן ענבים מאזור Gascony בצרפת המשמש לייצור ברנדי.

זהו זן ריחני ביותר וכפי שהשם מרמז, יש בו תווים של ענבים מתוקים הן בארומה והן בטעם. יחד עם הענבים מורגשים גם תווים של אדמה ותבלינים, ומעט בואש. בשאיפה, יש לארמניאק טעם די פרחוני ובנשיפה הוא מציג טעמים של עשבי תיבול ותבלינים אשר נשארים על בלוטות הטעם.

ארמניאק הוא זן אהוב על משתמשים המבקשים להירגע, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש בשעות אחר הצהריים המאוחרות או בערב. למרות שהוא היברידי מאוזן, יש לו השפעות דומיננטיות של אינדיקה. עם הזמן, ארמניאק גורם לשינה, אך לפני כן מורגשת תחושה עמוקה של אושר בליווי של חברותיות מוגברת ופטפטנות. בנוסף, ארמניאק ידוע כגורם לצחקוקים, ולכן הוא בחירה מצוינת לבילוי עם חברים.

תכונות אלה הופכות את ארמניאק לבחירה מצוינת להתמודדות עם נדודי שינה, כמו גם במקרים קלים של דיכאון וחרדה. ההשפעות השליליות היחידות הן יובש בפה ובעיניים, תופעה המשותפת כמעט לכל זני הקנאביס. נדיר ביותר שארמניאק מעורר פאניקה או פרנויה.

ארמניאק הוא זן הנחשב קל לגידול, אפילו למגדלים ללא ניסיון קודם. בגידול בתנאי פנים ייקח בערך 8 או 9 שבועות עד לפריחה והוא מניב יבול גדול. בחוץ, ארמניאק יפרח באמצע אוקטובר.

כתבות נוספות

כלי נגישות