מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

היברידי עוצמתי עם השפעה פסיכדלית

אליאן או ג'י (Alien OG) הוא זן קנאביס היברידי שנוצר על ידי The Cali Connection. הוא דומיננטי במקצת בסאטיבה והוא תוצר של הכלאת Tahoe או ג'י קוש  (OG Kush) עם אליאן קוש  (Alien Kush) של Cali Connection. התוצאה היא היי פסיכדלי חזק שהוא גם מוחי וגם פיזי. זהו זן חזק מאוד עם רמות THC עד 28%.

ניצני ה- Alien OG קטנים ובעלי צורת גוש. העלים ירוקים בהירים עם סיבים כתומים או אדומים. בנוסף, הפרחים דביקים משרף ומכוסים בטריכומות. לצמח יש ריח הדרים מתוק עם תווים של אדמה ואורן. כאשר הוא נשרף, הריח הופך להיות חריף יותר ודמוי חשיש, אופייני לזני OG. הוא מפיק עשן חלק אך חשוב לכור שיש לו ארומה חזקה מאוד.

אליאן או ג'י  Alien OG גורם להיי מהיר שמתחיל מאחורי העיניים. משתמשים חווים מחשבות מתרוצצות וחסרי הניסיון עשויים להרגיש שזה פשוט יותר מדי עבורם. חלק מדווחים על השפעות פסיכדליות, כגון עיוותים חזותיים, צבעים חדים יותר ותחושה של האטה בזמן. כאשר ההיי ממשיך, מורגשת לבסוף תחושת הרפיה פיזית, ההשפעה יכולה להיות אנרגטית או מרגיעה, בהתאם לסביבה ולמינון.

רבים מגלים כי לזן יש סגולות רפואיות מועילות. הוא יכול לעזור לאנשים המתמודדים עם דיכאון, מתח או חרדה. בנוסף, ההשפעות הפיזיות עשויות לסייע בהקלה על כאבים. במינונים גדולים מאוד, הוא יכול אפילו לעזור לנדודי שינה. עם זאת, מי שנוטה לחרדה עשוי לגלות שהוא גורם לפרנויה קלה, ולכן יש לגשת ל- אליאן אוג'י  (Alien OG) בזהירות.

זהו זן די קשה לגידול המתאים לתנאי פנים. הוא מעדיף מצע שתילה מיוחד כמו צמר סלעים וכמות גדולה של חומרי הזנה כדי לסייע לשורשים. רצוי לגזום את הצמחים והם יפרחו תוך 8 עד 9 שבועות.

כתבות נוספות

כלי נגישות