מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה בלו זומבי Bzb

בלו זומבי – Blue Zombie

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

מקורות הניצן החזק והמדהים הזה עטופים במסתורין והיוצר שלו אינו ידוע. מקובל לחשוב ש- Blue Dream הוא אחד מזני האב שלו. מבחינת השני, הוא ככל הנראה בן למשפחת Haze. לא משנה מה השושלת הגנטית של הפרח הזה, בלו זומבי (Blue Zombie) (זומבי כחול) ידביק אתכם חזק לספה ויגרור אתכם לארץ החלומות.

הניצנים של בלו זומבי (Blue Zombie) גדולים מאד, ארוכים ובצבע ירוק זית כהה עם גוונים סגולים עמוקים, שערות כתומות בהירות וציפוי של טריכומות קריסטל בצבע לבנדר בהיר. כאשר גורסים אותם, הם מפיקים ניחוחות של פירות יער חריפים, סולר חד וקפה עשיר. יש לזן טעם של ענבים מתוקים ופירות יער עם רמזים של הייז וסקאנק בנשיפה.

ההשפעה של בלו זומבי (Blue Zombie) מתחילה בהתרוממות מצב רוח אדירה, ומשאירה אתכם רגועים ומאוד שמחים, אם כי די מעורפלים ונימוחים. זמן קצר לאחר מכן, ה-היי הזה יספק רגיעה מהממת, ויפיל אתכם למצב של היי גופני כבד, סוג של זומבים. מצב כזה מוביל באופן בלתי נמנע להידבקות לספה ולישנוניות. פרח זה מיועד לשימוש בשעות הערב והלילה המאוחרות, כאשר אין לכם מה לעשות, ואם אתם משתמשים חדשים מומלץ להימנע ממנו.

בזכות השפעות אלו ותכולת ה- THC הממוצעת העצומה של 21%, הזן בלו זומבי (Blue Zombie) נחשב בחירה טובה לטיפול בכאב כרוני, התכווצויות שרירים, דיכאון ונדודי שינה.

עם מפתחים לא ידועים וללא דרך ברורה להשיג זרעים או ייחורים, קשה לדעת איך לגדל את בלו זומבי (Blue Zombie). המעט הידוע מצביע על כך שאם מגדלים אותו בבית, הוא אמור לפרוח תוך 7 שבועות. בגידול בחוץ, הוא צפוי לפרוח בין ספטמבר לאוקטובר.

אם היי מרגיע ואחריו שינה עמוקה ושלווה הם החוויה שאתם מחפשים, קחו מעט בלו זומבי (Blue Zombie) ושבו בנוחות.

כתבות נוספות

כלי נגישות