מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בלו קורל Bcl

בלו קורל – Blue Coral

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

האלכימאים המוכשרים בחברת Moxie Seeds יצרו פרח שישמח את אוהבי האינדיקה באשר הם עם השפעות משמחות ומאד מפתות. על ידי הכלאת הזן Blue Diamond עם Lemon OG, הגאונים האלה העניקו לעולם את  Blue Coral (אלמוג כחול) המעודן. עם הגנטיקה העוצמתית שלו ותכולת THC ממוצעת יפה של 20-22%, הפרח הזה מבטיח חוויה שלווה ומעולה לכל מי שרוצה ממש להתפנק.

עם הגריסה של פרחי בלו קורל (Blue Coral) , תופתעו מניחוחות העץ הנעימים המשתחררים לאוויר. הטעם מזכיר קפה ומרווה עם רעננות קרירה של מנטה בנשיפה.

הה-היי של התענוג הזה מתחיל לאט, אבל אחרי כמה דקות מרומם את הנפש, מעיף אתכם גבוה בשמים ומפיג כל מתח. תחושת האופוריה הנפלאה הזו תגרום לכם להרגיש מאושרים, בלי כל דאגה בעולם, ולחייך מאוזן לאוזן. המצב הזה לא יפריע לאף פעילות יומיומיות ולמעשה יעודד בילוי חברתי ויוביל ליכולת מוגברת לנהל שיחה מרתקת עם הסובבים אתכם. לאחר זמן מה ההשפעות הפיזיות יתפסו אחיזה ותחושת רגיעה עמוקה תתפשט בכל הגוף, ותוביל לכך שהגוף והנפש יהיו במצב של אושר טהור. אם תתפנקו קצת יותר מדי בהחלט תמצאו את עצמכם דבוקים לספה. מעשנים מתחילים, גשו לפרח הזה בזהירות, הוא מאד מרפה ומרגיע.

בזכות השפעות אלו ותכולת THC של 22%, בלו קורל (Blue Coral) אידיאלי לטיפול בחרדה, דיכאון, פיברומיאלגיה, פוסט טראומה, כאבים כרוניים ונדודי שינה.

ניתן לרכוש זרעים של בלו קורל (Blue Coral) באינטרנט. ניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ, והוא פורח לאחר 43-56 ימים.

אם אתם מחפשים היי אופורי ושמח עם הרפיה נינוחה ועמוקה, הפסיקו לחפש, בלו קורל (Blue Coral) יספק את הסחורה.

כתבות נוספות

כלי נגישות