מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
סאטיבה ביי דרים Bay

ביי דרים – Bay Dream

זן דומיננטי בסאטיבה עם היי מוחי חזק

אם אתם מחפשים זן ממריץ שהוא טעים ומושלם לארוחת הבוקר ולבילוי חברתי, הגעתם למקום הנכון. Bay Dream עונה על כל הדרישות ועוד הרבה יותר. אם אתם מכירים את קולקטיב הגידול Granddaddy Purple מצפון קליפורניה, אז אתם בוודאי מכירים את Bay 11 הפירותי והנפלא שלהם. עכשיו, שלבו את זה עם Blue Dream ותקבלו רכבת אקספרס לאושר טהור.

תכולת ה- THC מרשימה עם 26%. לפרחים היפים האלה יש מבנה אוורירי האופייני לסאטיבה. צבעם ירוק בהיר עם נגיעות סגול, המופיעות לאחר חשיפה לטמפרטורות קרות יותר. הארומה מורכבת עם טעם של פירות יער מ-Blue Dream, יחד עם טוויסט של אורן מ- Bay 11. אלה מלווים בתחושה וחוויה חלקה של הדרים.

כזן סאטיבה, ההשפעה מורגשת באיטיות. המשתמשים עשויים להרגיש פטפטנים יותר ויותר מודעים לסביבה. מי שנוטה להתקפי חרדה, עלול לסבול מדיסאוריינטציה לאחר עישון של Bay Dream. הזן מעודד שיחות קולחות מכיוון שהוא משרה אווירה של שנות ה-70 עם חשיבה אסוציאטיבית חופשית. ההשפעה המיידית מהווה הקלה מבורכת עבור הסובלים מדיכאון או מתח.

ל- Bay Dream יש גם יתרונות פיזיים כמו למשל זריקת אנרגיה שיכולה להיות מועילה במיוחד לאימון גופני. הוא פחות מומלץ למתמודדים עם חרדות מכיוון שהוא מעורר תהליכי חשיבה מהירים.

Bay Dream ניתן לגידול רק באמצעות ייחורים. ניתן לגדל אותו בפנים או בחוץ, כאשר בחוץ הוא יזדקק לטמפרטורות חמות וללחות האופייניים לאגן הים התיכון. הוא פורח תוך 9 עד 10 שבועות.

Bay Dream הוא סאטיבה חזקה וטעימה עם גנטיקה נהדרת.

כתבות נוספות

כלי נגישות