מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי דומיננטי בסאטיבה

זן C13 Haze נוצר על ידי המומחים בחברת DNA Genetics. זוהי תוצאת ההכלאה של Cannalope Haze ו- G13. הזן ההיברידי הזה הוא בעיקר סאטיבה ויש לו השפעות נפשיות חזקות. תכולת ה- THC של C13 Haze היא בדרך כלל בין 15% ל-20%.

הפרחים של C13 Haze קטנים ובעלי צורה מחודדת ונראים קצת כמו חרוט. לפרח משטח ירוק צהבהב המכוסה שערות חומות וכתומות. בנוסף, לזן יש גם טריכומות בצבע ענבר המכסות את המבנה הצפוף שלו.

עם העישון של C13 Haze, המשתמשים יחוש בטעם עשיר של קפה בשילוב קקאו ופירות יער. כשהוא ממשיך ונשרף, יש תחושה נוספת הכוללת ארומה של אדמה. הזן מפיק עשן מר שעלול לדגדג את הסינוסים והחך.

בשימוש פנאי, C13 Haze פועל מהר מאד. לאחר כמה שאיפות, המשתמשים יחוו עניין מוגבר בנושאים שבדרך כלל פחות מעניינים אותם. ההשפעה הנפשית של הזן כוללת ראש מעט יותר פתוח עם רצון לצלול ולחקור נושאים ולשקוע בשיחות עמוקות.

השפעה נוספת של C13 Haze על המעשנים היא יצירתיות מוגברת הן במשימות מסובכות והן במשימות הדורשות דמיון. הפרח ידוע בכך שהוא הופך משימות משעממות כמו מטלות הבית או קניות בסופר למהנות יותר. הוא מעלה את מצב הרוח ומכניס עניין גם בעבודות משעממות.

כאשר ההשפעה מתחילה להתפוגג, המשתמשים יכולים ליהנות מן ההרפיה שמציע C13 Haze. חוויה זו כוללת אפקטים של טריפ, צחוקים ושיחה זורמת בחופשיות.

בתחום הרפואי, C13 Haze ידוע כמקל על כאבים כרוניים הקשורים למצבים כמו כאבי ראש ובחילות. אם יש לכם היסטוריה של התקפי פאניקה, מומלץ שלא לצרוך את הפרח.

כתבות נוספות

כלי נגישות