מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אינדיקה המשרה אופוריה עוצמתית

אליאן דוג (Alien Dawg) הוא זן קנאביס מסוג אינדיקה שנוצר על ידי הכלאה של אליאן טכנולוג'י (Alien Technology) עם כמדוג (Chemdawg). המקור הגנטי של הזן בצפון קליפורניה ואפגניסטן והוא ידוע כמשרה השפעה נפשית וגופנית חזקה.

ל- אליאן דוג (Alien Dawg) יש תכולת THC בסביבות 20% וכמעט שאינו מכיל CBD. בעוד שתכולה של 20% היא די רגילה כיום, זהו זן הידוע בעוצמתו והוא אינו מומלץ למתחילים. הוא גורם להיי חזק שנותן הרגשה נינוחה אך לא מנומנמת. עם זאת, הסובלים מנדודי שינה מעידים כי עישון של הזן כשעה לפני השינה מסייע להם בשינה רציפה וכי הוא מקל על חרדה. הזן ידוע גם כמסייע בכאבים, עוויתות ומיגרנות.

לארומה שלו יש רמזים של פירות יער יחד עם ריח חמוץ ואדמתי שהופך בולט במיוחד כאשר משפשפים אותו בין האצבעות. יש הטוענים כי הוא מזכיר להם סוכריות חמוצות. יש לו תווים מתוקים של עץ, שמגיעים מ-אליאן טכנולוג'י  Alien Technology בעוד שהריח החמצמץ הוא תוצאה של כמדוג (Chemdawg).

המשתמשים ב- Alien Dawg מדווחים על אפקט מרומם מיידי ותחושת אופוריה. הוא משרה תחושת רוגע ויצירתיות, ועשוי להיות כלי מצוין להעצמה חברתית. כמו שאר זני הקנאביס, הוא עלול לגרום ליובש בפה או בעיניים.

Alien Dawg ידוע כזן קל יחסית לגידול, בתנאי פנים ובחוץ. אין מידע ספציפי זמין אודות התנאים הטובים ביותר לגידולו, אך ידוע כי הוא נוטה להיות סבוך, ולכן יש צורך לגזום אותו בתנאי פנים.

כתבות נוספות

כלי נגישות