מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אפל שרבט Aps

אפל שרבט – Apple Sherbet

היברידי דומיננטי בסאטיבה

Apple Sherbet (סורבה תפוחים) הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי בסאטיבה המכיל כ- 30% אינדיקה ו- 70% סאטיבה. מקורו בזן השרבט הפופולרי המקורי אך מעט מאוד ידוע על מקורותיו המדויקים.

בעישון הוא משרה היי מרומם ופרץ אנרגיה שימלא אתכם במוטיבציה. הוא אידיאלי לשימוש בשעות היום כאשר יש לכם רשימה של מטלות. ההשפעה מתחילה בגל של אושר שהופך במהרה לאופוריה ובמצבים חברתיים הוא יכול לגרום לאנשים לפטפט ולצחקק המון. חשוב לציין שהוא לא גורם לנמנום כאשר ההשפעה מתפוגגת, אלא היא פשוט נעלמת לאט לאט.

ל- Apple Sherbet יש ניחוח המזכיר גבינה עם תווים חזקים של תפוחים. בעישון, ריח התפוח הופך להיות בולט במיוחד והעשן קל מאוד, מה שמקל על העישון גם עבור משתמשים חדשים. הטעמים דומים מאוד לריח והוא מותיר טעם לוואי מתוק, בדומה לגלידת סורבה אמיתית.

עלי הצמח דקים בצבע ירוק בהיר ומכוסים בסיבים כתומים. הצמחים מגיעים לגובה ממוצע ונחשבים מעט קשים לגידול. הטמפרטורה האופטימלית היא בין 20 ל- 25 מעלות, אך ניתן לגדל אותו בתנאי פנים. לצמחים לוקח זמן לפרוח, בדרך כלל בסביבות 10 עד 14 שבועות, כך שהוא לא אידיאלי למי שממהר, אך ניתן לצפות ליבול גדול מהממוצע. ניתן לרכוש זרעים וניתן לגדל את הצמח גם מייחורים.

כתבות נוספות

כלי נגישות