מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן אינדיקה מבית BC Bud Depot

בי סי סוויט תות' (BC Sweet Tooth) הוא זן קנאביס אינדיקה שפותח על ידי BC Bud Depot באמצעות הכלאה של Sweet Pink Grapefruit עם Blueberry ו- Grapefruit. הזן ידוע בטעם הנהדר שלו ויש לו תכולת THC של כ-13%.

הזן קיבל את הכינוי "פצצה מצופה סוכריות" והוא מתאפיין בצבע ירוק מנטה עם עלים סגולים כהים ושערות כתומות ארוכות. הטריכומות הלבנות שלו, הארומה המתוקה וטעם ההדרים והדבש, הופכות אותו לזן שבאמת מזכיר סוכריות.

בי סי סוויט תות' (BC Sweet Tooth) הוא זן מפורסם ופופולרי בקרב מעשנים חדשים וותיקים. הוא מרומם מאוד ומשרה תחושה של אופוריה כבר מהשאיפה הראשונה. עם הזמן, ההשפעה מתחזקת וגורמת למשתמשים להיות שמחים, רגועים ודבוקים היטב לספה. רוב הסיכויים שלא תהיו מסוגלים לזוז במשך שעות על גבי שעות, עד כדי כך שאפילו לא יהיה לכם כוח לקום להביא חטיף. בנוסף, זהו לא זן חברתי במיוחד, ולכן לא אידיאלי למסיבות ומפגשים.

משתמשי קנאביס רפואי רבים פונים ל- BC Sweet Tooth בשל יכולתו להקל על נדודי שינה, כאבים, התכווצויות שרירים ובחילות. הזן לא ידוע כגורם לפרנויה, אבל בעלי נטיה לחרדה צריכים בכל זאת להיזהר.

לרוע המזל, BC Sweet Tooth הוא זן לא קל לגידול עצמי מכיוון שהוא רגיש מאד לטמפרטורות גבוהות. הוא דורש מצע של אדמה והוא לא מניב יבול גדול במיוחד. הוא פורח תוך 6 או 7 שבועות בלבד בתנאי פנים.

כתבות נוספות

כלי נגישות