מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אלסקן טאנדר פאק Alaskan Thunder Fuck

אלסקן טאנדר פאק – Alaskan Thunder Fuck

טרפנים:

אופוריה ש’מטפסת’ לאט לאט לכל אורך הגוף

אלסקן ת'אנדר פאק (Alaskan Thunder Fuck) הוא הכלאה של סאטיבה דומיננטית עם היסטוריה גנטית מורכבת. מקור הזן בעמק המטנוסקה באלסקה לאחר הכלאה בין זן מצפון קליפורניה לבין רודרליס רוסי (מין נדיר יותר של קנאביס שאינו אינדיקה ואינו סאטיבה). התוצר של שני הזנים הורכב שוב עם זן אינדיקה אפגני. התוצאה היתה זן עוצמתי המעניק תחושה חזקה של מיקוד ורוגע. כמות הטטראהידרוקנאבינול (THC) בזן זה נעה בין 13% ל- 27%.

בייבוש נכון, לאלסקן ת'אנדר פאק (Alaskan Thunder Fuck) יש ארומה של עץ, אורן וארז, אדמה לחה ואגוזים. בשריפה, יש לזן זה עשן סמיך בעל ריח חריף, אשר עשוי להיות חזק מדי לאנשים מסוימים – חשוב לזכור זאת לפני העישון.

האלסקן ת'אנדר פאק משפיע באיטיות וגורם לעוררות חושית מוגברת. זן זה משמש כתוספת למוזיקה פסיכדלית, וכמשפר מפגשים חברתיים והוא לא גורם לאיבוד חושים ורפיון שרירים. שלבים מאוחרים של ההשפעה עשויים להתאים לפעילות גופנית. האלסקן ת'אנדר פאק הוא אופציה טובה למי שרוצה לשמור על ראש צלול תוך כדי ביצוע משימות יומיומיות. הוא מצוין לשימוש בבוקר ובצהריים, והוא עשוי למנוע שינה. הזן חזק מאוד וגם מינון קטן יהיה בעל השפעה משמעותית.

לאלסקן ת'אנדר פאק יתרונות כצמח מרפא. הוא עוזר לסובלים מהפרעות קשב להתמקד במשימות, ויכול לעזור גם במקרים קלים של מתח ודיכאון, כאבי ראש ובחילה. עם זאת, הוא לא מומלץ למי שנוטה לפאניקה או לבעלי סבילות נמוכה ל- THC.

זן זה ניתן לגידול בפנים ובחוץ, עם תקופת פריחה של כ- 9 עד 10 ויבול גבוה. זהו צמח בעל חריף מאוד ולכן רצוי להשתמש במנדפים כדי לשלוט על הריח

 

כתבות נוספות

כלי נגישות