מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס היברידי דומיננטי בסאטיבה

Alpine Blue (כחול אלפיני) הוא זן קנאביס היברידי דומיננטי בסאטיבה, הידוע בעיקר במראה המרשים שלו. הזן מספק היי סאטיבה ממושך, אידיאלי לשימוש ביום ולפעילות יצירה. לא ידוע היכן פותח הזן, אך הוא קיבל את שמו בזכות צבעו הכחול הבהיר, המזכיר קרח.

לא בוצעו הרבה בדיקות לבחינת רמות ה- THC של Alpine Blue, אך הוא בדרך כלל נחשב כמכיל 15% עד 17%. יש לו ניחוח של עשבי תיבול, פירות יער, אורנים ותבלינים, עם פרחים ירוקים כהים ונגיעות של כחול בהיר, שערות סגולות עשירות וטריכומות לבנות אבקתיות. מבחינת הטעם, רוב המשתמשים יסכימו שיש לו טעמי אדמה מתוקים.

זהו זן קל לעישון שבדרך כלל לא גורם לשיעול, גם למשתמשים חדשים. Alpine Blue מתחיל בעקצוץ בכל הגוף וגל של אופוריה שמקל ומסיר כל תחושה של לחץ או חרדה. הוא גם ידוע כמגביר יצירתיות ומיקוד, מה שהופך אותו לפופולרי מאוד בקרב אמנים ומוזיקאים.

אלפיין בלו  Alpine Blue פופולרי גם בקרב משתמשים לצרכים רפואיים מכיוון שהוא ידוע כמקל על הפרעות במצב הרוח כגון דיכאון, הפרעה דו קוטבית, מתח ועוד. יחד עם זאת, הוא לא בחירה טובה עבור המתמודדים עם חרדה, וההשפעה שלו אנרגטית מאוד. הזן פועל גם כתרופת הרגעה קלה, ולכן הוא עשוי לסייע לסובלים מכאבי שרירים או מיגרנות קלות.

Alpine Blue נחשב לזן קל לגידול, אך הוא דורש גיזום. ניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ, והוא יפרח תוך 7 עד 9 שבועות בתנאי פנים. בתנאים הנכונים, Alpine Blue יניב יבול מעל לממוצע.

כתבות נוספות

כלי נגישות