מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בלמורל Bal

בלמורל – Balmoral

היברידי מאוזן מבית LP Tweed מקנדה

Balmoral הוא זן היברידי מאוזן לגמרי עם 50% סאטיבה ו-50% אינדיקה, שנוצר על ידי המגדל הקנדי LP Tweed Inc כפנוטיפ של זן Cheese הבריטי הפופולרי. כפי שהשם מרמז, התפרחת מדיפה את הריח הייחודי והחריף של גבינות כחולות ומצחינות, כיאה לשושלת המקור שלו.

לבלמורל יש גוון ריח המזכיר זני סקאנק עם מתיקות פרחונית עדינה, הנפלטת בעוצמה מכל פרח עם הגריסה. הטעם המתקבל הוא של גבינה קטיפתית ומלאת בקטריות, יחד עם גוון מתוק בנשיפה.

ההשפעה של בלמורל מתחילה בתחושת אופוריה מתונה אך מרוממת, אשר נשארת בגוף לאורך זמן לצד תחושה של ערפול מוחי המלווה בשמחה. לאחר מכן מגיעה תחושה רגועה וחסרת דאגות, אשר משתלטת בהדרגה על הגוף כולו ויוצרת תחושת כובד, שאמנם אינה מגבילה תנועה, אך משרה עייפות ורוגע. ככל שההשפעה נמשכת, הגוף מוכרע על ידי תחושת עצלות חזקה המובילה למצב מאוד רדום וישנוני שקשה מאד להילחם בו, עד שלבסוף נרדמים.

ההשפעה המרגיעה יחד עם תכולת ה- THC הגבוהה יחסית, עד 21%, הופכים את הזן למושלם לטיפול בבעיות כמו חרדה או מתח כרוניים, נדודי שינה, בחילות וכאב כרוני. הפרחים של Balmoral בצבע ירוק עז ובצורת אליפסה, עם שכבה דקה של שערות בצבע כתום ומעטה של ​​שרף מתוק ודביק.

כתבות נוספות

כלי נגישות