מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

אינדיקה מבית Bodhi Seeds

Ancient OG הוא זן קנאביס פופולרי ביותר של חברת Bodhi Seeds שפותח על ידי הכלאה של זנים איראנים אנדמיים עם זן Snow Lotus. זהו זן חזק למדי עם רמות THC ממוצעות של 15% עד 21%, אבל עם השפעה בהחלט חזקה.

הפרחים קטנים בצבע ירוק מנטה עם שערות כתומות כהות וטריכומות לבנות. בעישון מורגש מגוון רחב של טעמים, כולל מתוק, מלוח, אדמה וחריפות. לעשן יש ניחוח המזכיר אורן עם תווים של אדמה ודשא.

הודות לתכונותיו המרגיעות, זהו זן פופולרי מאוד בקרב משתמשים בקנאביס רפואי הסובלים מכאבים כרוניים, דיכאון ומתח. רבים משתמשים בו גם כדי להקל על בחילות וחוסר תיאבון. ההשפעה יכולה להטעות; הוא יגרום לכם להרגיש כאילו אתם מלאי אנרגיה לכל היום ושאין בעיה להגדיל את המינון, אבל סביר להניח שתמצאו את עצמכם דבוקים לספה ולא יכולים לזוז. לכן מומלץ למשתמשים חדשים לגשת ל- Ancient OG עם שיקול דעת.

מגדלים מקצועיים ממליצים על טכניקת sea of green gardens עם זן זה. ניתן לגדל אותו בהצלחה הן בפנים והן בחוץ, אך היבול יהיה שונה. הוא מניב יבול גדול וכאשר גדל בתנאי פנים, לוקח לו בערך 10 שבועות לפרוח.

Ancient OG הוא בחירה טובה לשעת ערב כאשר אתם זקוקים לזריקת אנרגיה ובסופה למנוחה. זהו האיזון המושלם בין אנרגיה מנטלית לבאז גופני, מה שהופך אותו לפופולרי בקרב כל סוגי המשתמשים.

כתבות נוספות

כלי נגישות