מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

בלו פרוסט (Blue Frost Blf) מגיע מבריטניה, פרי הפיתוח של האנשים המוכשרים ב- Goldenseed, על ידי הכלאה של הזניםBlue Monster וג'ק פרוסט, שתוצאתה היא זן מדהים למראה המשכר את החושים. עם גנטיקה עוצמתית ותכולת THC ממוצעת מרשימה של 22%, הפרח הזה בהחלט ירפא את כל מה שמפריע לכם, ויספק היי אנרגטי, חברותי ובסופו של דבר מרגיע מאד.

כפי ששמו מרמז (כפור כחול), לפרח זה יש מראה חלבי מאוד. הניצנים קטנים, עגולים ואווריריים במיוחד עם צבע מנטה ומכוסים בטריכומות קריסטל זעירות. כאשר גורסים את הניצנים הם משחררים לאוויר ארומה פרחונית, עם תווים של אוכמניות, גבינה ובואש. יש לו טעם עסיסי ומתוק של אוכמניות וטעם לוואי של אורן ומנטה, בנשיפה.

ה-היי של היופי הזה מגיע מהר וחזק, עם השפעה מוחית מעוררת המורגשת דקות ספורות לאחר השאיפה הראשונה. האופוריה והאושר הזה מעוררים זרם קבוע של רעיונות יצירתיים והגיגים אמנותיים המעוררים לחיים אפילו את המחשבות והדברים הפשוטים ביותר. מצב רוח חברתי ופטפטני הוא אפקט מבורך נוסף שמהר מאד הופך להתקפי צחוק. מיד לאחר מכן ישטפו אתכם גלים עדינים של הרפיה פיזית עד שתיסחפו באושר אל הספה הקרובה או אפילו אל המיטה. בגלל אותן השפעות מרגיעות, אתם עלולים למצוא את עצמכם רדומים ואולי אפילו דבוקים לספה.

השפעות אלו יחד עם תכולת THC עוצמתית של 22% הופכים את Blue Frost למושלם לטיפול במצבים כגון מתח כרוני או חרדה, שינויים במצב הרוח, התכווצויות שרירים, נדודי שינה ודיכאון. מכיוון שהוא לא נוטה לגרום לפרנויה, זן זה יכול להיות בחירה טובה עבור אנשים הנוטים להתקפי פאניקה.

Goldenseed מוכרים את הזרעים של בלו פרוסט (Blue Frost Blf) באינטרנט, וניתן לגדל אותם בפנים או בחוץ. בגידול פנים, הוא יפרח תוך 9 עד 11 שבועות. בגידול בחוץ, ניתן לצפות לפריחה עד סוף ספטמבר.

זהו ניצן מהמם, הן במראה והן בהשפעה. להיי שמח ויצירתי להפליא שיוביל אתכם בסופו של דבר למקום של רגיעה טהורה, גלגלו לעצמכם מעט בלו פרוסט (Blue Frost Blf).

כתבות נוספות

כלי נגישות