מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בלוקשימה Bka

בלוקשימה – Blukashima

זן היברידי מאוזן

מבית היוצר של המגדלים המוערכים והפוריים ב- Terraform Genetics, מגיע פרח המציג את כל הסממנים של עוצמה אמיתית. לפי השושלת הגנטית שלו בלבד, אפשר להבין למה. על ידי השילוב של צ'רנוביל האדיר עם הזן בלו דרים, הקוסמים האלה העניקו לעולם כוכב בשם בלוקשימה (Blukashima). עובדה זו, יחד עם תכולת ה- THC הממוצעת הטובה של 15-20%, מבטיחה למשתמשים חוויה נפיצה של היי סוער עם באז גופני מרגיע.

הניצנים קטנים וגבשושיים, בצבע ירוק זית עם גוונים כחולים עשירים ונגיעה של שערות ענבר כהות. כשגורסים אותם הם משחררים ניחוח אדמתי עם חריפות עדינה. יש להם טעם של פירות יער ווניל עם תווים של תבלינים וטעם לוואי של אדמה בנשיפה.

ההשפעה שלו עוצמתית ומורגשת היטב לאחר מספר דקות בלבד, עם היי מוחי שישלח אתכם לעוף בשמיים. הוא יחדיר בכם אנרגיה יצירתית, ויאפשר למחשבות ולרעיונות להיווצר ולזרום בחופשיות. אתם תאבדו את עצמכם בהתבוננות פנימית, תהרגו כל מחשבה לא רצויה או מעיקה, ותיסחפו למקום של שלווה נפשית. לאחר כשעה, תחושה חמימה ומטושטשת תצטרף לחוויה, תתפשט בכל הגוף ותמריץ את השרירים העייפים. אם יש לכם משימות לא גמורות להשלים, גל האנרגיה הזה יאפשר לכם לעשות זאת, בלי להרגיש עייפות. זמן קצר לאחר מכן, תיפלו למצב פיזי רגוע, כשהמוח שלך צולל להיי מעורפל.

בזכות השפעות אלו, ותכולת ה- THC שלו, בלוקשימה (Blukashima) הוא זן אידיאלי לטיפול בכאב כרוני, מיגרנות, דיכאון, PTSD, עייפות כרונית ודלקות.

ניתן לרכוש זרעים אצל Terraform Genetics וניתן לגדל אותם בבית ובחוץ. בגידול בתוך הבית, הוא יפרח תוך 8 עד 10 שבועות. בחוץ, צפו לפריחה במהלך חודש אוקטובר.

להיי אנרגטי המעורר את המוח ועוזר להשלים משימות לא גמורות, לכו לארץ בלוקשימה (Blukashima).

כתבות נוספות

כלי נגישות