מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן הקנאביס אברדין | פנוטיפ של Agent Orange

אברדין (Aberdeen) הוא פנוטיפ מאוד נחשב של זן Agent Orange, אחד מזני הקנאביס הידועים ביותר. כפנוטיפ של זן עטור פרסים זה, משתמשים יכולים לצפות לאיכות גבוהה מאד.

אברדין הוא זן קנאביס היברידי הדומיננטי בעיקר בגנטיקה של סאטיבה עם תכולת THC ממוצעת העומדת על 15%. הזן פותח על ידי המגדלים בחברת Aphria וזכה לשבחים רבים. נתון זה אמנם לא מרשים, אך הוא בכל מקרה לא תכונה ראויה לציון של אברדין ופנוטיפים של Agent Orange. ה"מומחיות" של הזן היא ההדרים, ועם זני מקור הכוללים את Orange Velvet וג'ק המרטש, זהו זן חובה לחובבי הדרים.

העוצמה הנמוכה של הזן הופכת אותו לנגיש יותר, והניחוחות המפתים שלו הפכו אותו לחביב הקהל. המפגש הראשון עם הזן עשוי להפתיע אתכם עם ניחוחות של דיזל, נענע והדרים. הטעמים מזמינים באותה מידה, בזכות טעם תפוז חזק המורגש בנשיפה.

משתמשים רפואיים ישמחו לדעת כי הזן לא יתקע אתכם על ספה, אלא יתן לכם זריקת אנרגיה יחד עם הקלה על מספר סימפטומים קלים, כולל בחילות, מיגרנות ועוויתות שרירים.

אברדין הוא זן קל יחסית לטיפוח, אם כי מגדלים בעלי נסיון יוכלו להפיק את הפוטנציאל האמיתי של הצמח. תקופת הפריחה נעה בין 7 ל- 9 שבועות, ולאחר מכן, היבול יכול להיות משמעותי אם גוזמים את הצמח בשלב מוקדם.

כתבות נוספות

כלי נגישות