מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

707 הוא זן היברידי כמעט מאוזן

כזן המגיע מאזור הידוע בזכות זנים ייחודיים ותרבות קנאביס עשירה, 707 הוא נציג מכובד של חברת Humboldt הנמכר בבתי מרקחת ברחבי קליפורניה ומחוצה לה. זהו זן בעל השפעה חזקה מאוד אך לא חזקה מדי, המעניק חוויה טובה מאד לרוב המוחלט של המשתמשים.

707 הוא זן היברידי כמעט מאוזן, שילוב של 60% אינדיקה ו- 40% סאטיבה פרי יצירתם של הגנטיקאים ב- Humboldt. המקור הגנטי של זן זה מגיע מזני קוש ודיזל. זוהי למעשה הכלאה משולשת בין סאוור דיזל (Sour Diesel), או ג'י קוש (OG Kush) ומאסטר קוש (Master Kush). הזן נמכר בעיקר בחוף המערבי של ארה"ב ובמדינת קולורדו, אך נצפה גם צפונית לגבול בקנדה. הפופולריות הגוברת שלו מבטיחה כי זן זה יגיע במהירות לאזורים נוספים בצפון אמריקה.

עם ערכי THC של עד 25% על פי בדיקות מעבדה, זן 707 בהחלט "נותן בראש" אז תתכוננו. ההשפעות שלו מרוממות את הנפש והרוח, מה שהופך אותו לאמצעי מצוין לטיפול בהפרעות במצב הרוח ובחרדה, כמו גם בהקלה על כאב כרוני.

הקוש והדיזל מורגשים היטב בטעם ובארומה של 707. הפרחים מדיפים ריח חריף המזכיר בואש, ומדגדג באף עם תווים של אורן. העשן סמיך עם נגיעות של הדרים חמוצים. הניצנים של 707 אווריריים ובצבע ירוק בהיר. שערות כתומות כהות מעטרות בחגיגיות את התפרחת, עם סיבי שרף לבנים.

מגדלים יבחינו כי ה- 707 הוא זן שכדאי לגדל. הוא מתפתח בקלות יחסית ומוכן לקציר בתוך 10 שבועות בממוצע בגידול פנים, או סביב אוקטובר בתנאי חוץ. ה- 707 נראה מרשים מאד ככל שהוא מתקרב לבגרות, עם יבול משמעותי של עד 1000 גרם בתנאים אידיאליים, כאשר הצמחים מקבלים את כל מה שהם זקוקים לו כדי לשגשג.

פרופיל זן הקנאביס 707

כתבות נוספות

כלי נגישות