מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה אמריקנו Amr

אמריקנו – Americano

אינדיקה חזקה מבית Enterprise Seeds

אמריקנו (Americano) הוא זן קנאביס אינדיקה שפותח על ידי חברת Enterprise Seeds על ידי הכלאה של נורתרן לייט (Northern Lights) עם Skunk #1. יש לו רמות THC מעל הממוצע סביב 20%, מה שהופך אותו להיי חזק שמשפיע במהירות ונמשך לאורך זמן.

הפרחים בעלי צבע ירוק כהה עם שערות ענבר ושכבה עבה של טריכומות לבנות ודביקות. בעישון מורגש טעם של אורן יחד עם טעם לוואי מתקתק של סקאנק. עם השאיפה הראשונה של אמריקנו מתקבלת תחושה של ראש צלול ופרץ יצירתיות. ככל שהזמן עובר, ההשפעה נעשית קצת יותר כבדה והגוף הופך רגוע ומאושר. יחד עם זאת, תחושו אנרגטיים, כלומר הזן הוא בחירה טובה לשימוש בשעות היום ולביצוע משימות. יחד עם זאת, הוא מתפוגג בצורה כבדה, אז תהיו מוכנים לישון כשההשפעה עוברת.

אנשים רבים משתמשים באמריקנו לצרכים רפואיים. הוא ידוע כמקל על דיכאון ומתח, מכיוון שהוא מצוין בהעלאת מצב הרוח. בנוסף, הודות להתפוגגות הכבדה, הוא יכול לסייע לאנשים המתמודדים עם נדודי שינה. הזן גם מקל על כאבים ומגביר תיאבון.

מי שמעוניין לגדל אמריקנו ישמח לשמוע שהוא מסוגל לפרוח תוך שישה שבועות בלבד, אך בדרך כלל לוקח לו בערך שמונה עד עשרה. הצמחים מניבים יבול מעל הממוצע והם מוכנים לקציר לאחר שהשרף נראה לעין בלתי מזוינת. הוא נחשב לזן קל יחסית לגידול והזרעים זמינים לרכישה בקלות.

כתבות נוספות

כלי נגישות