מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

תערובת של שני זנים חזקים המשמשים לעתים קרובות להקלה על כאבים

גאדס גיפט (מתנה משמיים או מתת אל) היא תערובת של שני זנים חזקים המשמשים לעתים קרובות להקלה על כאבים – או ג'י קוש (OG Kush) וגראנד דדי פרפל (Grand Daddy Purple). הזן הפך לפופולרי מאוד בשנת 2005 במרכזי החלוקה של קליפורניה. יש לו ריח חזק של פירות יער בשלים וטעמו דומה מאוד לגראנד דדי פרפל. הזן דומיננטי באינדיקה, כ- 90%, ורק 10% סאטיבה. גאדס גיפט מספק תחושה אופורית מיידית בכל הגוף, משרה תחושת אושר ונינוחות, ומועיל מאוד גם לטיפול בכאבים.

בעוד שהטעם דומה לזה של גראנד דדי פרפל, גאדס גיפט משאיר טעם לוואי של הדרים ולימון. בגידול נכון, יש לצמח גוונים סגולים חזקים, ניצנים צפופים, והוא מכוסה בטריכומות דמויות גבישים. משתמשים יחושו שלווים ומטושטשים, ודי מהר יגיעו למצב של רפיון שרירים מוחלט. מספר קטן של שאיפות מספקי כדי לגרום לרוב האנשים לחוש מנומנמים מאוד. הודות לתכונות אלו הוא מועיל מאד לאנשים הסובלים ממגוון בעיות כמו טרשת נפוצה, פרקינסון וסרטן. זן זה משמש גם כדי להגביר תיאבון ולהקל על מתח נפשי.

גאדס גיפט הוא זן קל לגידול עם זמן פריחה של 8 עד 9 שבועות בלבד ויבול בינוני. הוא דורש מעט מאוד טיפול ותשומת לב, ובדרך כלל גדל לגובה של מטר וחצי.

מה שמייחד את גאדס גיפט הוא שהוא גורם לרוגע ולמצב טראנס, ויחד עם זאת משרה תחושת אושר עילאי. תכונות אלה הפכו אותו לפופולרי במיוחד בקרב הסובלים מכאבים כרוניים.

כתבות נוספות

כלי נגישות