מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי עברית Bdn

בלאד דיאמונד – Blood Diamond

רמה מפלצתית יברידי דומיננטי באינדיקה

Diamond (יהלום דם) אינו מיועד למשתמש הממוצע. הנצנוץ שלו מסנוור והוא יגרום לכם לשכב מסוחררים על הרצפה כאשר אתם לא יודעים בכלל איך הגעתם לשם. בלאד דיאמונד (Blood Diamond) יפתה אתכם ויגרום לכם להטיל ספק בקיום שלכם. הוא נוצר כפנוטיפ לייחורים בלבד של OG Kush המפורסם, ומטריף את הדעת עם רמה מפלצתית של 30% THC שתשלח אתכם המומים אל תוך הלילה עם אפשרות אחת בלבד – שינה עמוקה ושלווה.

הצמח מקושט בניצנים ארוכים וחלקים בצבע ירוק יער עם שערות ענבר כהות וציפוי של טריכומות קריסטל זעירות. הפרחים של בלאד דיאמונד (Blood Diamond) מתאפיינים בטעם של אורן מתוק עם גוון הדרים צמחי וארומה מתובלת רעננה שמשלימה את התמונה.

ההשפעה של בלאד דיאמונד (Blood Diamond) מופיעה כמו חיה מוטרפת ומרימה כמעט מיד עם אפקט מוחי עוצמתי. החוויה היא של שמחה עם עצלות ומגע של רגיעה שבדרך כלל ישאיר אתכם מסטולים. ככל שההשפעה מתרחבת בתודעה, הגוף מתרכך למצב של הרפיה מלאה. ההשפעות המתמשכות הללו מביאות לעתים קרובות לנמנום לקראת השיא, שמוביל בעדינות אל תוך שינה שלווה ואלוהית.

בזכות השפעותיו החזקות, בלאד דיאמונד (Blood Diamond) נבחר לעתים קרובות לטיפול במצבים כגון התכווצויות שרירים או רעד, כאב כרוני, נדודי שינה, עייפות ודיכאון.

ניתן לגדל זרעים של בלאד דיאמונד (Blood Diamond) בפנים או בחוץ, ובדרך כלל הזמן לפריחה הוא כ- 63 ימים.

זהו זן מדיטטיבי ומרגיע שמתאים במיוחד לערב סרטים. אז, קחו כמה חטיפים, הדליקו נרות ותנו ליהלום הזה להאיר לכם את הערב. לא לטירונים, גשו בזהירות ובסקרנות.

 

כתבות נוספות

כלי נגישות