מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי אפל קייק Apc

אפל קייק – Apple Cake

זן קנאביס היברידי נדיר

Apple Cake (עוגת תפוחים) הוא זן קנאביס היברידי שפותח על ידי הכלאה של  Animal Cookies עם Sunset Sherbert ו- Sour Apple. הצמח מאופיין בריח חזק של תפוחים מתובלים וקוש המזכירים סוכריות פירות. הזן אינו חזק במיוחד, עם תכולת THC ממוצעת של כ- 16%, אך הוא ידוע כבעל תכונות הקלה מצוינות.

נכון לעכשיו לא ידוע הרבה על Apple Cake. בהתבסס על ביקורות משתמשים, נראה שהוא מספק הקלה נפשית ומקל על בעיות כגון נדודי שינה. ההשפעה משרה תחושת הרפיה המפיגה כאבים. בזכות תכונות אלה הזן עשוי להועיל לאנשים הסובלים מחרדות, דיכאון או הפרעות שינה. בנוסף, רוב המשתמשים מדווחים על התקפי מאנץ' כך שהוא יכול לעזור לסובלים מחוסר תיאבון.

נראה שאין אפשרות לרכוש זרעים של Apple Cake באינטרנט, מה שאומר שמי שמעוניין לגדל אותו יאלץ לחפש צמחים שמהם ניתן לקבל ייחורים. מכיוון שהוא זן היברידי, סביר להניח שניתן לגדל אותו בפנים ובחוץ באקלים חם ולח למחצה עם טמפרטורות קבועות. לפי הזנים ההורים, הזמן לפריחה הוא ככל הנראה כ- 9 שבועות בתנאי פנים.

Apple Cake הוא כיום זן קנאביס נדיר, אך יש לו קהל מעריצים הולך וגדל וניתן לרכוש אותו בחנויות רבות. סביר להניח שנגלה יותר פרטים עליו ככל שיעבור הזמן.

כתבות נוספות

כלי נגישות