מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי דבק אפריקאי כתום Aog

דבק אפריקאי כתום – African Orange Glue

זן קנאביס היברידי מאוזן מבחינת אינדיקה וסאטיבה

עם African Orange Glue (דבק אפריקאי כתום) בשקית, לא תרצו להפסיק להסניף דבק. זן זה מהווה דוגמה מובהקת לתוצאות של גנטיקה טובה.

דבק אפריקאי כתום African Orange Glue הוא תוצר העבודה של מעבדות Equilibrium Genetics, המשלב Glue Bx2 ו- African Orange, הכלאה של Agent Orange ו- Heirloom Malawi. יחד, הורים אלו יצרו זן קנאביס היברידי חצי סאטיבה וחצי אינדיקה שהוא חריף וחזק. רמות ה- THC הממוצעות של הזן נעות סביב 17%, כאשר דגימות מסוימות הגיעו עד 19%.

כזן קנאביס היברידי מאוזן מבחינת אינדיקה וסאטיבה, African Orange Glue יסב הנאה לצרכנים רפואיים וצרכני פנאי יחד. הוא מקל על תסמינים רבים כגון כאב כרוני, מתח, חרדה, התכווצויות, עוויתות שרירים ובחילה ומשמש גם כמעורר תיאבון.

הניחוחות של הזן נעים בין גז טהור לתערובת של לימון, דשא ושוקולד. הטעמים הם תערובת חריפה של אדמה והדרים חמוצים. הניצנים עצמם בהירים ומכוסים בטריכומות.

Equilibrium Genetics מציעים מכירה סיטונאית של צמחים וזרעים, בהתאם להיצע ולביקוש, המהווה מקור טוב למגדלים. בנוסף, מפיצים רבים אחרים מחזיקים בזרעים נקביים. הצמח מגיע לגובה בינוני עם זמן לפריחה של 9 שבועות בתנאי פנים או תחילת אוקטובר בתנאי חוץ.

כתבות נוספות

כלי נגישות