מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
אינדיקה אפגן סאוור קוש Ask

אפגן סאוור קוש – Afghan Sour Kush

טרפנים:

אפגן סאוור קוש (Afghan Sour Kush) זן קנאביס מאוזן להפליא

סאוור אפגן קוש  Afghan Sour Kush עלה לכותרות כחביב הקהל וחביב תרבות הקנאביס בזכות שילוב הגנטיקה של שני זני קנאביס ידועים המעניקים דואליות מנצנצת.

Afghan Sour Kush הוא זן קנאביס דומיננטי באינדיקה, פרי הפיתוח של הגנטיקאים בחברת MTG Seeds על ידי שילוב של אפגני וטורבו דיזל – זן בולט המשלב סאוור קוש עם סאוור דיזל. הזן די חזק עם תכולת THC ממוצעת של 18%, עם בדיקות מעבדה מסוימות שהגיעו עד 21%. הזן הוא תערובת של 80% אינדיקה ו- 20% סאטיבה, המשרה בעיקר השפעות גופניות אך עם נוכחות ראויה של המרכיבים הפסיכואקטיביים שרבים מעריכים בזני סאטיבה.

הזן משלב באופן אמנותי השפעות של סאטיבה ואינדיקה, בלי נטיה מובהקת לכאן או לכן. רוב המשתמשים יגלו כי הזן מסוגל להקל על סימפטומים של מצבים כמו דיכאון, לחץ כרוני, עייפות, הפרעות קשב והיפראקטיביות, ומצבים המשפיעים על העצבים. מעבר ליתרונות הרפואיים, Afghan Sour Kush מעורר גם חשק מיני, מיקוד ויצירתיות.

הניחוחות של Afghan Sour Kush הם בדרך כלל מתוקים וכוללים רמזים לחמצמצות ודיזל. רוב המשתמשים נמשכים לזן זה רק בגלל פרופיל הטעם הייחודי שלו. מי שניסה אותו מעיד על איכויות טעם המזכירות פירות יער יחד עם מאפיינים של אגוזים ותה.

Afghan Sour Kush מייצר יבול איכותי, עם זמן פריחה מעט ארוך יחסית. 350 גרם לצמח הוא הממוצע עבור זן זה המעדיף אקלים חם. זהו זן עם אופי סלחני המתאים גם למגדלים מתחילים.

פרופיל זן קנאביס אפגן סאוור קוש

כתבות נוספות

כלי נגישות