מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

בטר או ג'י (Butter OG) הוא זן דומיננטי באינדיקה הידוע כמעניק למשתמשים היי מרגיע ועוצמתי. המקור של הזן הוא תעלומה, אך עוצמת ה- THC של הפרח מכסה על המסתוריות עם 15% עד 24%. השם מתאים במיוחד לצמח בזכות תחושת השמנת המורגשת בעישון.

בטר או ג'י (Butter OG) הוא זן קטן בגודלו עם ניצנים זעירים הנצמדים זה לזה במבנה דחוס המאפיין אינדיקה. פני הפרח בצבע ירוק יער כהה עם נגיעות של סיבים מתולתלים בצבע כתום וחום. יש לו גם טריכומות לבנות המכסות את הפרח הצבעוני בציפוי כסוף.

הארומה המתפזרת בהדלקת ג'וינט של בטר או ג'י (Butter OG) מלאה בתווים של אמוניה ושל זן הסאטיבה Chemdawg. בעישון ניתן להריח תווים מתוקים ופירותיים. בנוסף, לזן בטר או ג'י (Butter OG) יש גם ריח טחוב של חשיש המזכיר זן אפגאני. הטעם בעישון הוא של וניל קרמי עם נגיעות של חמאת שמנת מתוקה.

ההשפעות של בטר או ג'י (Butter OG) מורגשות לאחר רבע שעה. המשתמשים יחוו תחושה מוזרה בנפש ובגוף. הדבר הנפוץ הראשון שמשתמשים חווים הוא תחושות של טריפ כאילו נלקחו למימד אחר. כמו כן, דווח כי בטר או ג'י (Butter OG) משפיע גם על חוויית הזמן. ההשפעות הנפוצות ביותר כוללות צפיית בינג' בסדרות או האזנה למוזיקה מרגיעה.

בטר או ג'י (Butter OG) הוא גם פרח מצוין ליצירת קשרים חברתיים, אבל בעיקר לבילוי עם חברים בעלי דעות דומות. משתמשים מוצאים את עצמם רגועים בצורה שלא תיאמן עם רצון לישון. לכן, עדיף לעשן את הפרח בערב כשלא נותרו לכם יותר משימות להיום.

למטרות רפואיות, ניתן להשתמש ב- בטר או ג'י (Butter OG) לטיפול בסימפטומים של מתח, דיכאון וחרדה. הוא ידוע גם כמרפא תסמינים כרוניים אחרים הקשורים למצבים כגון כאבי ראש. אין סכנה להתקפי פרנויה אלא אם אתם משתמשים בעלי סבילות נמוכה ל- THC או אם סבלתם בעבר מהתקפי פאניקה.

הדרך הטובה ביותר להשתמש ב-בטר או ג'י (Butter OG) היא לעשן אותו לאחר יום או שבוע ארוך של עבודה. הוא עוזר להירגע ולנוח אבל יכול לשמש גם לפעילות מהנה עם חברים קרובים.

כתבות נוספות

כלי נגישות