מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן קנאביס לימון 60 הימים מסוג אינדיקה דומיננטית

לימון 60 הימים (60 Day Lemon) הוא זן קנאביס היברידי בעל פריחה אוטומטית, מסוג אינדיקה דומיננטית, המשלב השפעה נינוחה ומרגיעה עם פרק זמן קצר עד לבגרות המתאים למגדלים עם או בלי נסיון.

60 Day Lemon הוא הכלאה של למון סקאנק וזן קנאביס רודרליס, עם 80% אינדיקה ו- 20% סאטיבה. התוצאה היא זן הראוי להיכלל ברשימת האיכותיים ביותר עם תקופת זמן קצרה מאד מזריעה לקציר. 60 Day Lemon נוצר על ידי הגנטיקאים ב- DNA Genetics כזן שמגדלים מתחילים יכולים להשתמש בו כדי לרכוש הבנה בסיסית בגידול קנאביס עם הצלחה מובטחת מנביטה ועד לקציר סופי.

בדיקות מעבדה מראות תכולת THC ממוצעת של 13.5% שניתן לסמוך עליה להרפיה והקלה. מסיבה זו, 60 Day Lemon הפך לזן מועדף בקרב משתמשי קנאביס חדשים. עוררות, חברותיות ואופוריה מתונה מאפיינים את הזן עם השפעה המתאימה למצבים שונים ומגוונים. בין אם משתמשים בו לצרכי פנאי או לצרכים רפואיים, ההשפעה המרגיעה של ה- 60 Day Lemon באה בעוצמה מתונה, כזו שאינה מפריעה לתפקוד רגיל. מומלץ להוסיף 60 Day Lemon לשגרת היומיום של הסובלים ממתח, חרדה או בחילות.

60 Day Lemon מפיק שפע של ארומת הדרים. הטעם שלו חד ומגרה באותה מידה. הניצנים צפופים מאד ומלאים שרף.

מי שמעוניין בהתחלה קלה בגידול קנאביס יהנה מאד מ- 60 Day Lemon. הזן בעל פריחה אוטומטית ומוכן לקציר תוך 9 עד 10 שבועות בלבד לאחר הנביטה. הזן משגשג גם ללא טיפול, אם כי טכניקות גידול מתקדמות, כמו למשל SCROG, ישפרו עוד יותר את התוצאות.

פרופיל זן הקנאביס לימון 60 יום

כתבות נוספות

כלי נגישות