מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
היברידי בודגה באבלגאם Bod

בודגה באבלגאם – Bodega Bubblegum

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

בודגה באבלגאם (Bodega Bubblegum) פרי הפיתוח של המגדלים המוכשרים והפוריים ב- Greenpoint Seeds, עומד בכל הקריטריונים הנכונים עבור כל חובבי האינדיקה. הרעיון לחבר את Indiana Bubblegum עם Stardawg העוצמתי היה גאוני, והתוצאה מדברת בעד עצמה. חברו את הגנטיקה המרשימה הזו עם תכולת ה- THC הממוצעת החזקה של 20-23%, וקיבלתם פרח שהוא משמח ומרגיע באותה מידה.

הניצנים עגולים ונימוחים בצבע ירוק זית עם עלים כהים, שערות כתומות בהירות, ונגיעה של טריכומות קריסטל ענבר ססגוניות. עם הגריסה הם משחררים ניחוחות של מסטיק ורוד מתוק עם גוונים של פרחים ואדמה. יש להם טעם של סוכריות ופרחי בר עם בואש, בנזין ואדמה, בנשיפה.

ההשפעה של הפרח המתוק הזה מתחילה כמעט מיד, עם פרץ מהיר של הרגשה טובה וצחוק, אשר שולחת אתכם לעוף בין העננים, עם חיוך קורן. האופוריה הזו מובילה ליכולת לתקשר בקלות עם כל מי שסביבכם. זוהי אופציה מושלמת עבור מי שבדרך כלל ביישן ומובך בקלות, מכיוון שהוא ממיס את על העכבות. גלי השראה יצירתיים ישטפו אתכם, ויאפשרו לכם ליהנות מכל פרויקט אמנותי או חשיבה חדשנית. מיד לאחר מכן, תחושת עקצוץ חמה תתפשט בכל הגוף, תרגיע כל שריר ותותיר אתכם במצב של אושר טהור ומוחלט. בזמן שאתם נרגעים במצב זה של שלווה, אתם עלולים למצוא את עצמכם ישנוניים, אז עדיף להתמקם על משהו נוח, לכל מקרה. שימוש מתון בפנינה זו היא הדרך הטובה והמהנה ביותר לחוות את המתנות שלה.

בזכות השפעות אלו ותכולת ה- THC החזקה שלו, בודגה באבלגאם (Bodega Bubblegum) נחשב אידיאלי לטיפול בנדודי שינה, התכווצויות שרירים, כאבי פרקים כרוניים ועייפות.

ניתן לרכוש זרעים אצל Greenpoint Seeds, וניתן לגדל אותם בבית ובחוץ. אם החלטתם לגדל בתוך הבית, תקבלו פריחה תוך 8 עד 9 שבועות, ובחוץ הפריחה תתרחש לאחר כ- 75 ימים.

להיי מהנה, מצחיק, יצירתי ומרגיע, תתרגלו לשם בודגה באבלגאם (Bodega Bubblegum) .

כתבות נוספות

כלי נגישות