מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

זן היברידי דומיננטי באינדיקה

הפרופסורים המטורפים בחברת Sin City Seeds מלאס וגאס הצליחו בגדול עם הפרח המורכב אך המתגמל הזה, שלא תשכחו במהירות. המפלצת הזו היא הכלאה של ארבעה זנים – Sour Double, Master Kush, The White ו- Blue Moonshine, אשר העוצמה הקולקטיבית שלהם ביחד הביאה לעולם את Blue Power (כוח כחול) המדהים. הגנטיקה העשירה שלו ותכולת ה- THC הממוצעת המרשימה של 16-21% מבטיחים להעלות חיוכים רגועים על הפנים של כל אחד.

התפרחות של בלו פאוור (Blue Power) מכילות ניצנים בוהקים בצורת פופקורן עם גוונים כחולים, שערות כתומות בהירות צמריריות ואבק של טריכומות קריסטל לבנות שמנמנות. לניצן הזה יש ניחוח לימון חריף המזכיר אוכמניות בשילוב לימונים. בגריסה או בעירה, הוא משחרר תת גוון מאד מעודן של אדמה. הטעם מתוק ופירותי מאוד עם גוון הדרים ורמזים של פירות יער אדמתיים טעימים בנשיפה. בסך הכל, זהו תענוג לחושים.

ההשפעה של פלא האלכימיה הזה תמיס את הלחצים והמתחים של כל יום עבודה. הלחצים והחרדות שלכם פשוט יארזו את המזוודות וילכו למקום אחר. הפלא הזה של רוגע הוא חוויה ארוכה ואיטית. תנו לו כמה דקות והוא יסחף אתכם בעדינות על גל ידידותי של אושר טהור, יחד עם עיסוי שישחרר כל מתח מהשרירים שלכם וילחש לכם מחשבות חיוביות באוזן בזמן שאתם צפים על גבי אוקיינוס ​​של שלווה. ככל שהתחושה השמימית הזו מתקדמת, אתם עשויים להטיל עוגן על הספה הנוחה ביותר שלכם ופשוט לא לזוז. העוצמה של בלו פאוור (Blue Power) מתגברת על כל דבר.

עם השפעות כאלה ותכולת THC חזקה של 16-21%, בלו פאוור (Blue Power) הוא זן מושלם לטיפול במצבים כמו כאב כרוני, אובדן תיאבון, בחילה, דיכאון, מתח ונדודי שינה.

Sin City מוכרת זרעים של בלו פאוור (Blue Power) באינטרנט. ניתן לגדל אותו בבית ובחוץ. בתוך הבית, הוא יפרח תוך 7 עד 8 שבועות. בחוץ, ניתן לצפות לפריחה בשבוע השלישי של אוקטובר.

כתבות נוספות

כלי נגישות