מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
פילטר

פמיקאן – Femmican

פמיקאן הוא מותג של חברת בזלת פארמה

פמיקאן מובילה את מהפכת הרפואה המגדרית ומפתחת מוצרים וטיפולים ייעודיים לבריאות האישה. מערך המחקר והפיתוח של החברה מפתח ומייצר מוצרי קנאביס רפואי ותוספי תזונה המבוססים על טכנולוגיות חדשניות וידע מעמיק של ההשפעות של החומרים הפעילים בקנאביס ושל האינטראקציות המורכבות שביניהן ובין גוף האשה.

מוצרי Femmican מפותחים על בסיס מחקרים וניסיון רב שנים הממוקדים ומכוונים באופן ספציפי לפיזיולוגיה של נשים ולמצבים רפואיים המאפיינים נשים. בפיתוחם משתתפים חוקרים וצוותים רפואיים מתחומי הכימיה, הרוקחות, הרפואה, הביולוגיה וההרבליזם הקליני.Femmican  מביאה בשורה טיפולית חדשה במיוחד לנשים בדמות פתרונות מתקדמים למצבים בריאותיים הדורשים התאמה ספציפית.

קבוצת בזלת

קבוצת בזלת הינה מן החברות המובילות בתעשיית הקנאביס הרפואי בעולם ומבין מייסדות התחום בישראל. הקבוצה עוסקת בייצור, אספקה ובמחקר ופיתוח של מוצרי קנאביס רפואי, וטיפולים מבוססי קנאביס להתאמה מיטבית לאוכלוסיית הנשים ולהתוויות ספציפיות המאפיינות את גוף האשה.

חברת בזלת פארמה ניצבת בחזית מחקר הקנאביס הרפואי והטיפול באמצעותו בזכות הידע והניסיון הרב שצברה. בזלת מתגאה בכך שעד כה הגישה 33 בקשות פטנט על פיתוחים בתחום הקנאביס הרפואי.

איך מגיעים

כתבות נוספות

עוד מותגי קנאביס

כלי נגישות