מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל

הוא זן אינדיקה טהור שזכה במספר פרסים

אל איי קונפידנצ’יאל הוא זן אינדיקה טהור שזכה במספר פרסים כולל פרס זן השנה 2006 של "היי טיימס".

הזן, בעל ארומה של אורנים, משרה תחושת "היי" שמתחילה באיבוד תחושה בגוף וכמעט תמיד מביאה לרפיון שרירים מוחלט. לעיתים קרובות ההשפעה מלווה בגלים של אופוריה מרגיעה, ומדי פעם גם השפעות על המח.

אף שמדובר בזן אינדיקה טהור, משתמשים מסוימים דיווחו שההשפעות שלו גובלות בפסיכדליות. בנוסף, הזן גם מעורר מחשבה ומרומם. השימוש באל איי קונפידנצ’יאל בדרך כלל משרה שינה טובה כשעה-שעתיים בלבד לאחר הצריכה. ההשפעות השליליות שלו עשויות לכלול יובש בפה ובעיניים, פרנויה, סחרחורת וכאבי ראש, במיוחד במינונים גבוהים.

אל איי קונפידנצ’יאל מומלץ לשימוש בערב, במיוחד עבור הסובלים מנדודי שינה. הודות לתכונות האינדיקה החזקות שלו, הוא יכול להקל על כאבים. משתמשים רבים בחרו בו גם כדי להקל על מתח וחרדה, וחלקם כדי לעורר תיאבון או להרגיע בחילה.

אל איי קונפידנצ’יאל נוצר על ידי חברת DNA Genetics Seeds והוא הכלאה של או ג'י אל איי אפי (OG LA Affie) ואינדיקה אפגנית טהורה. הזן קל מאוד לגידול, וניתן לגדל אותו בתנאי פנים, בחוץ ובחממה. הזן עמיד בפני טחב ויכול לפרוח כבר בגובה של מטר עד מטר ועשרים בלבד בתנאי שמקפידים לגזום את החלק העליון בשלב מוקדם. הפריחה מתרחשת תוך שבעה עד שמונה שבועות והצמחים יכולים להניב בין 300 ל- 500 גרם למ"ר.

כתבות נוספות

כלי נגישות