מנוע החיפוש המקיף לקנאביס בישראל
סאטיבה קמבודיאן Cmn

קמבודיאן – Cambodian

זן סאטיבה טהור

קמבודיאן (Cambodian) הוא זן אקזוטי שמקורו בקמבודיה והוא אחד הזנים הנדירים עם 100% גנטיקה טהורה של סאטיבה. מבחינה טכנית, קנאביס אינו חוקי בקמבודיה, אם כי אין שם חוקים ספציפיים נגד גידול או צריכת קנאביס. לא קל למצוא אותו מחוץ לדרום מזרח אסיה, אבל אם תצליחו להשיג לפחות פרח אחד מצפה לכם חוויה ייחודית. תכולת ה- THC של קמבודיאן (Cambodian) יכולה להיות בין 14% ל-26% – כאשר הממוצע הוא 24%.

מגדלים מנוסים יכולים לדעת מיד ש- קמבודיאן (Cambodian) הוא סאטיבה לפי מראה הפרחים. הפרחים בגודל בינוני עד גדול עם צורה גלילית וארוכה. יש להם ריח של אדמה לחה, אם כי ניתן לזהות גם עקבות של פירות טרופיים. כשהם נשרפים, הם מייצרים עשן חמוץ שצורב מעט את הסינוסים. העשן משאיר טעם לוואי עשיר של אדמה ותווים של טעמים פרחוניים.

קמבודיאן (Cambodian) דורש יותר זמן כדי להשפיע לעומת תערובות סאטיבה אחרות, וייתכן שתצטרכו לחכות עד 15 דקות עד שתרגישו משהו. התחושות הראשונות מורגשות בראש, והן כוללות מעט דופק ולחץ. לאחר שהריגוש הראשוני הזה מתפוגג, תחוו גירוי מנטלי עצום שיגיע מהר מאד והמוח שלכם יתמלא במחשבות מתרוצצות. אתם תתמלאו באנרגיות חיוביות עם רצון לחשוב לעומק על כל דבר כמעט. יהיה לכם קל להתמקד ברעיונות ולנתח אותם לעומק, ותגלו שקל באותה מידה לעשות סיעור מוחות או לאלתר בזכות היצירתיות המוגברת. הזן יכול להפוך אתכם לפרודוקטיביים במיוחד במידת הצורך, אבל תוכלו גם ליהנות על ידי צלילה ישירה לתוך נושאים מעוררי מחשבה ולבלות שעה או שעתיים בהרהורים.

קמבודיאן (Cambodian) מתאים במיוחד להקלה על כאבי ראש, דיכאון וחוסר יצירתיות, ויכול להפחית כאבים פיזיים.

כתבות נוספות

כלי נגישות